w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 566
Wszystkich postów: 938243
Wszystkich tematów: 138573

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni
pl

SterJo Mail Passwords 1.6


SterJo Mail Passwords to program do odczytywania loginów i haseł skrzynek pocztowych e-mail, które przechowywane są w przeglądarkach internetowych. To rozwiązanie, dzięki któremu w kilka chwil odzyskamy zapomniane dane, ułatwiając sobie dostęp do skrzynek. Innym zastosowaniem może być chęć stworzenia listy wszystkich kont użytkowników e-mail wraz z hasłami, czerpiąc dane z wszystkich zainstalowanych na komputerze przeglądarek – choć program sam w sobie nie oferuje funkcji eksportu danych, na przykład poprzez zrzut ekranu możemy stworzyć archiwum zebranych informacji.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta, a sprowadza się do naciśnięcia tylko jednego przycisku odzyskiwania loginów i haseł. Proces ten wymaga uprzedniego zamknięcia wszystkich przeglądarek internetowych, ale jeśli tego nie zrobimy, program przypomni nam o tej czynności stosownym komunikatem. Niestety nie mamy możliwości wybrania, z których przeglądarek chcemy sczytywać dane, a co za tym idzie zamknięcie wszystkich programów do przeglądania Internetu jest rzeczywiście niezbędne. Sam proces odczytywania danych jest błyskawiczny, zatem w praktyce niezależnie od liczby posiadanych przeglądarek, na wyniki nie będziemy czekać dłużej niż kilka sekund.

Zebrane loginy, hasła i nazwy dostawców usług wyświetlane są na ekranie w formie bardzo prostej listy. Dostępna jest również informacja, z której przeglądarki dany rekord pochodzi. Przy pomocy niewielkich ikonek na górnym pasku narzędzi możliwe jest skopiowanie loginu, bądź hasła do schowka (tyczy się to zaznaczonego w danej chwili wiersza). To przydatne szczególnie wtedy, gdy korzystamy z losowo generowanych i skomplikowanych haseł, które w tym przypadku łatwiej przekopiować do formularza logowania, niż przepisać, czy zapamiętać.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
SterJo Mail PasswordsSterJo Mail Passwords 1.6
Wersja stabilna
2.31 MB | 2021-11-28
przejdź
SterJo Mail Passwords Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 601 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
SterJo Mail Passwords