w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 587
Wszystkich postów: 938243
Wszystkich tematów: 138573

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

BitComet Password Decryptor 3.0


BitComet Password Decryptor to niewielki program, dzięki któremu odzyskamy wszystkie hasła stosowane do klienta BitComet. Ponieważ wszystkie dane aplikacji przechowywane są na dysku komputera w ukrytych plikach, nie będzie z tym problemu, o ile korzystaliśmy kiedyś wcześniej z oprogramowania BitComet na tej samej konfiguracji sprzętowej. Opisywany program działa błyskawicznie i z pewnością może uratować wiele kont użytkowników, do których dostęp mógłby zostać zablokowany jedynie z powodu zapomnianego hasła.

Co więcej, program jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy go uruchomić, a następnie wybrać jedyną dostępną opcję, która przeskanuje komputer w poszukiwaniu odpowiednich plików z hasłami. Możliwe jest także ręczne wskazanie ścieżki, w której zapisaliśmy pliki BitComet, jeśli nie było to standardowe miejsce. Zebrane informacje prezentowane są na czytelnej liście, uwzględniającej także sytuacje, w których z tego samego oprogramowania korzystało kilku użytkowników. Wyświetlone dane mogą zostać łatwo wyeksportowane do zewnętrznego pliku w formacie HTML, CSV, XML lub TXT. To przydatna opcja na przykład na potrzeby archiwizacji, albo dalszego rozpowszechniania zdobytych informacji.

Miłośników „klasycznej” obsługi tego typu narzędzi ucieszy fakt, iż program może być także obsługiwany w trybie tekstowym, z poziomu konsoli systemu Windows. Na stronie producenta znajdziemy informacje o obsługiwanych komendach i składni poleceń. Prezentowane w wierszu poleceń informacje są równie przejrzyste, jak w przypadku głównego programu z interfejsem graficznym.

Uwaga!
W pobieranym archiwum, poza instalatorem znajduje się także przenośna wersja programu (portable), która pozwala na korzystanie bez instalacji w systemie i ingerencji w pliki rejestru.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
BitComet Password DecryptorBitComet Password Decryptor 3.0
Wersja stabilna
3.24 MB | 2020-09-07

Ilość pobrań: 190 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
BitComet Password Decryptor