w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 151
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6654 dni
pl

SterJo Wireless Passwords 1.7


SterJo Wireless Passwords to program, dzięki któremu poznamy hasła do sieci bezprzewodowych, z którymi łączyliśmy się uprzednio z danego komputera. To ciekawe rozwiązanie, pozwalające na przypomnienie sobie często skomplikowanych i trudnych do zapamiętania haseł sieci WiFi, dzięki możliwości ich odzyskania z komputera, przy pomocy którego w przeszłości korzystaliśmy z branego pod uwagę hotspota. O ile w miedzy czasie wybrane zabezpieczenie nie zostało zmienione, w kilka sekund otrzymamy informację o wszystkich danych niezbędnych do ponownego zalogowania się do Sieci.

Działanie programu opiera się na odczycie zapisanych na komputerze informacji o hasłach oraz standardach zabezpieczenia wykorzystywanych przez bezprzewodowe sieci, z którymi miał już do czynienia wybrany komputer. Uruchomienie programu wiąże się z automatycznym odczytem wspominanych plików i jawną prezentacją hasła na ekranie. Dodatkowymi informacjami jest typ zabezpieczenia oraz nazwa rozgłoszeniowa hotspota (punktu dostępowego WiFi), którego dotyczy hasło. Wystarczy je teraz skopiować lub przepisać w bezpieczne miejsce, aby w przyszłości uniknąć podobnego problemu, przez który zapewne nie raz mieliśmy kłopoty z połączeniem się z Internetem.

Program należy pochwalić za bardzo szybką pracę. Uruchamia się niemal niezwłocznie, od razu prezentując użytkownikowi wyniki swojej pracy. Jest również niemal niezauważalny dla systemowych zasobów, wobec czego może zostać polecony wszystkim użytkownikom komputerów, a w szczególności przenośnych, w których bez wyjątków znajdziemy kartę łączności bezprzewodowej WiFi.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
SterJo Wireless PasswordsSterJo Wireless Passwords 1.7
Wersja stabilna
1.03 MB | 2017-06-16

Ilość pobrań: 299 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
SterJo Wireless Passwords