w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 489
Wszystkich postów: 933102
Wszystkich tematów: 137228

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7787 dni
pl

Facebook Password Recovery 1.0


Facebook Password Recovery to ciekawy program, dzięki któremu odzyskamy zapomniane loginy i hasła logowania z tytułowego serwisu społecznościowego. Program bazuje na analizie danych gromadzonych przez przeglądarki internetowe, wyświetlając odpowiednie informacje skojarzone z uwierzytelnianiem użytkownika witryny Facebooka. Rozwiązanie to może okazać się szczególnie przydatne osobom, które korzystają z kilku kont w tym serwisie bądź często tworzą skomplikowane hasła, których zapamiętanie staje się z czasem kłopotliwe.

Dużą zaletą programu jest jego prostota obsługi oraz czytelność interfejsu. Natychmiast po uruchomieniu aplikacji, oczom użytkownika ukazuje się lista dostępnych informacji pobranych z plików prywatnych przeglądarki internetowej. Prezentowane są one w formie tabeli, w której znajdziemy poszukiwane przez nas hasło i login, jak również dokładny adres witryny, której się on tyczy i nazwę przeglądarki, z której informacje zostały sczytane. Facebook Password Recovery pozwala użytkownikowi eksportować zebrane dane do zewnętrznego pliku tekstowego. Wystarczy użyć dedykowanego przycisku (który znajduje się w górnej części okna programu), by w folderze, z którego uruchomiliśmy aplikację znalazł się czytelnie skonstruowany plik wynikowy.

Loginy i hasła mogą zostać również zapisane na serwerze, a w razie potrzeby z niego pobrane. Miłośników nieco bardziej zaawansowanego korzystania z programu ucieszy fakt, iż może on zostać uruchomiony z parametrami startowymi. Ponieważ aplikacja jest rodzimej produkcji, w pobieranej paczce znajduje się polskojęzyczny opis dostępnych komend.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (10 głosów)

Strefa Download programu
Facebook Password RecoveryFacebook Password Recovery 1.0
Wersja stabilna
1.23 MB | 2014-08-05

Ilość pobrań: 5365 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Facebook Password Recovery