w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 599
Wszystkich postów: 938245
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

IE Asterisk Password Uncover 1.8.5


IE Asterisk Password Uncover to niewielkie narzędzie, służące do odzyskiwania zapomnianych lub zgubionych haseł, przechowywanych wciąż w pamięci przeglądarki Microsoft Internet Explorer.

Program nie wymaga skomplikowanej konfiguracji, wręcz przeciwnie – rozpoczęcie korzystania z niego jest możliwe tuż po ściągnięciu i instalacji. Najważniejszym przyciskiem w głównym oknie programu jest przycisk "Run", odpowiadający za skanowanie pamięci przeglądarki i wyświetlanie nazwy użytkownika oraz hasła w formie zwykłego tekstu. Oprócz tego wyświetlany jest też adres URL i nagłówek strony, na której wprowadzono hasło, a także czas tej operacji. Cały proces odzyskiwania hasła trwa zaledwie chwilkę.

Należy pamiętać, że program pomoże nam odzyskać jedynie te hasła, które zostały zapamiętane w przeglądarce. Jeśli podczas logowania zaznaczymy opcję zabraniającą Internet Explorerowi zapisywania hasła, jego odzyskanie nie będzie możliwe. IE Asterisk Password Uncover współpracuje z wydaniami Internet Explorera od 5 wzwyż. Podczas skanowania przeprowadzanego przez program, nie należy zamykać którejkolwiek z otwartych kart przeglądarki – może to spowodować wystąpienie błędu.

Choć udziały Internet Explorera w rynku przeglądarek systematycznie maleją na rzecz Google Chrome, Mozilli Firefox i innych przeglądarek postrzeganych jako znacznie lepsze niż produkt Microsoftu, IE wciąż posiada szerokie grono użytkowników, którym oferowana przez aplikację IE Asterisk Password Uncover funkcjonalność może się pewnego dnia przydać.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
IE Asterisk Password UncoverIE Asterisk Password Uncover 1.8.5
Wersja stabilna
0.51 MB | 2014-07-14

Ilość pobrań: 296 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
IE Asterisk Password Uncover