w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 587
Wszystkich postów: 938243
Wszystkich tematów: 138573

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

Twitter Password Decryptor 6.5


Twitter Password Decryptor to program do odzyskiwania loginu i hasła do serwisu Twitter. Aplikacja automatycznie analizuje pliki zainstalowanych na naszym komputerze przeglądarek internetowych, odzyskując z nich dane logowania użytkownika. Jest to możliwe, ponieważ przeglądarki przechowują lokalnie login i hasło, aby w przyszłości umożliwiać użytkownikowi automatyczne zalogowanie podczas odwiedzania tej samej witryny. Opisywany program skutecznie lokalizuje pliki, a następnie odszyfrowuje ich zawartość, wyświetlając na ekranie odzyskany login i hasło do usługi.

Co istotne, program analizuje jednocześnie pliki, które mogą należeć do jednej z kilku najpopularniejszych przeglądarek. Oznacza to, że użytkownik nie musi samodzielnie wskazywać, którego programu używa do przeglądania zasobów Sieci; wszystko dzieje się w pełni automatycznie. Równie wygodne jest to, że program wyświetla wszystkie zebrane wyniki. Również te, które duplikują się w kilku przeglądarkach, z których korzystamy (pozwala to łatwiej zorientować się o dane którego konta nam uprzednio chodziło).

Odzyskane informacje mogą zostać wyeksportowane do zewnętrznego pliku. Może on być zapisany w jednym z czterech formatów: HTML, XML, CSV lub TXT. W tym przypadku można by to uznać za przerost formy nad treścią, ponieważ plik tekstowy z pewnością zadowoli zdecydowaną większość odbiorców, ale na wszelki wypadek możemy skorzystać z pozostałych typów plików. Warto dodać, iż na stronie producenta, program występuje również w wersji z obsługą przy pomocy wiersza polecenia, która może okazać się ciekawym rozwiązaniem dla preferujących korzystanie z systemowej konsoli, zamiast interfejsu graficznego.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Twitter Password DecryptorTwitter Password Decryptor 6.5
Wersja stabilna
0.31 MB | 2015-07-19

Ilość pobrań: 251 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Twitter Password Decryptor