w
googluj

TrustPort eSign Pro 2.0 Build 11.0.0.4418


TrustPort eSign Pro to program przeznaczony do cyfrowego podpisywania oraz szyfrowania dokumentów PDF, jak również dodawania do nich znaczników czasu. Certyfikaty oraz klucze przechowywane są w zabezpieczonych katalogach, zarówno na naszym dysku twardym jak i na tokenach czy kartach elektronicznych. Istnieje także możliwość publikowania chronionych katalogów poprzez umieszczenie ich na serwerze LDAP, zintegrowanym z aplikacją. Aby nasze certyfikaty i znaczniki czasu były ważne, powinny zostać zaakceptowane przez organizację certyfikująca, wobec tego w programie dostępna jest opcja generowania wniosków wysyłanych do takich organizacji. Do dekodowania dokumentu i weryfikacji sygnatur użytkownik nie musi posiadać żadnych innych programów związanych z obsługą PDF oprócz Adobe Reader. Aplikacja pozwala na importowanie oraz eksportowanie certyfikatów, unieważnionych certyfikatów oraz kluczy publicznych. Algorytmy szyfrujące, z których możemy skorzystać to DH 1024-bit, DSA 1024-4096 bit, RSA 320-4096 bit, metoda krzywych eliptycznych - 112 do 256 bit.

Program posiada interfejs graficzny o typowo użytkowym wyglądzie. Z obsługą TrustPort eSign Pro poradzą sobie jedynie osoby mające pojęcie o podpisach cyfrowych i certyfikatach bezpieczeństwa, pozostali użytkownicy będą potrzebować nieco czasu na zaznajomienie się z tą tematyką. Aplikacja sama w sobie jest dość intuicyjna w obsłudze, można korzystać z wygodnego kreatora tworzenia obiektów bezpieczeństwa, dostępne jest także szybkie podpisywanie i szyfrowanie PDF-ów za pomocą menu kontekstowego Eksploratora Windows. Na stronie producenta znajduje się szczegółowy podręcznik użytkownika, który pomoże w wypadku problemów z obsługą programu.

Uwaga!
Program działa także w systemach Windows Server 2003 i 2008.

Ograniczenia!
Wersji trial można używać przez okres 30 dni, później konieczny jest zakup pełnej licencji, którą nabędziemy na stronie producenta.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
TrustPort eSign ProTrustPort eSign Pro 2.0 Build 11.0.0.4418
Wersja stabilna
6.63 MB | 2013-10-06

Ilość pobrań: 320 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
TrustPort eSign Pro