w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 132
Wszystkich postów: 904513
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6758 dni
pl

StartIsBack++ 2.9.15


StartIsBack++ to program dedykowany użytkownikom Windowsa 10, który pozwala przywrócić w systemie styl menu start znany z Windows 7. Aplikacja pozwala przy tym skontrolować mnóstwo elementów konfiguracyjnych i związanych z wyglądem, dzięki czemu w praktyce menu start może być mocno spersonalizowane i niekoniecznie przypominać klasyczną wersję znaną z poprzedniego Windowsa. Ustawieniom podlega kolorystyka, ikony, zachowanie poszczególnych opcji, widoczność awatara użytkownika, czy styl samej ramki z listą programów. Jest tego naprawdę sporo i pozwala dokładnie dopasować działanie programu do naszego gustu.

Warto już na wstępie zwrócić uwagę, iż program działa bardzo sprawnie, a sama instalacja nie wymaga zrestartowania komputera. To spory plus, bo ingerujemy przecież w zachowanie rdzennych właściwości systemu, więc na przykład wspomniana konieczność ponownego uruchomienia komputera nie byłaby zaskoczeniem. Tymczasem obchodzimy się bez niej, co znacznie skraca czas konfiguracji.

Przy pierwszym uruchomieniu niewielkie okienko informuje nas o działaniu podstawowych funkcji związanych z obsługą, a następnie wyświetlane jest okno ustawień. Tutaj wszystkie elementy podzielone zostały na kategorie, widoczne z lewej strony. Na początku najbardziej zainteresuje nas zapewne zakładka dotycząca wyglądu, jednak warto przejrzeć również pozostałe opcje, by usprawnić na przyszłość pracę z menu start.

Na przyszłość do ustawień dostaniemy się w podobny sposób, jak do systemowych preferencji związanych z paskiem zadań, czy menu start: wystarczy użyć opcji „Właściwości” w menu kontekstowym, po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na obszar menu start.

Uwaga!
W naszej bazie znajdują się również analogiczne programy dedykowane innym wersjom systemu operacyjnego:
StartIsBack dla Windows 8,
StartIsBack+ dla Windows 8.1.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
StartIsBack++StartIsBack++ 2.9.15
Wersja stabilna
1.46 MB | 2021-06-27

Ilość pobrań: 466 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
StartIsBack++