w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 204
Wszystkich postów: 904531
Wszystkich tematów: 127595

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6804 dni

Anvi OneStart 1.0


Anvi OneStart to dodatek do systemu operacyjnego Windows 8 oraz 8.1, który pozwoli jego użytkownikom przywrócić klasyczny przycisk startowy na pasku zadań oraz nadać mu wygląd znany z poprzedniej generacji systemu Microsoftu. Cechuje się rozbudowanymi ustawieniami oraz przyjaznym interfejsem, dzięki czemu użytkownik ma możliwość bardzo szczegółowego dostosowania preferencji programu do własnych potrzeb.

Co ciekawe, wygląd menu, który zostanie zastosowany ma zdecydowanie więcej możliwości konfiguracyjnych w Anvi OneStart, niż miał oryginalnie, na przykład w systemie Windows 7. Program pozwala nie tylko bardzo szczegółowo zdefiniować wygląd wyświetlanego menu, ale również zachowanie poszczególnych jego elementów. Mamy do dyspozycji kilkanaście ikon, które mogą reprezentować standardowy przycisk "Startu" w systemie. Możemy ustawiać opcje widoczności poszczególnych elementów menu oraz określać zachowanie ikony użytkownika. Konfigurowalny jest także wygląd, gdzie ustawić możemy szczegóły kolorystyczne, w tym także opcje przezroczystości.

Również elementy narzędziowe można na kilka sposobów ustawiać. Można na przykład określić, jakie foldery mają być przeszukiwane w wyszukiwarce oraz czy widoczne ma być dodatkowo okno wyszukiwarki internetowej. Program posiada duże możliwości, które na pewno wystarczą większości użytkowników pragnących przywrócić swojemu komputerowi interfejs znany z poprzednich edycji systemu operacyjnego Windows.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Anvi OneStartAnvi OneStart 1.0
Wersja stabilna
7.23 MB | 2014-05-03

Ilość pobrań: 279 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (2)
Anvi OneStart
avatararrow
~zainteresowany | 2014.05.06 20:22
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
U mnie na jednym kompie działa, a na innym nie do końca.
Może Redakcja też nie miała kłopotów :)
Kolego, nie ma co się denerwować!
Anvi OneStart 1.0
avatararrow
~alex22 | 2014.05.04 10:41
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Co wy dodajecie za syf. Program nie działa w ogóle na moich dwóch systemach Windows 8 i 8.1.

Jak dodajecie coś to sprawdzajcie czy program działa! :| Już od was nie będę nic pobierał - mam na myśli nowe programy,.
Anvi OneStart 1.0