w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 177
Wszystkich postów: 904531
Wszystkich tematów: 127595

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6809 dni
pl

StartIsBack+ 1.7.6


StartIsBack+ to program dla użytkowników systemu Windows 8.1, którzy chcą przywrócić w nim menu start znane z Windowsa 7. To świetne rozwiązanie dla wszystkich miłośników dotychczasowego rozwiązania, które w wielu przypadkach mogło być praktyczniejsze. Co ciekawe, opisywany program pozwala nie tylko przywrócić klasyczny wygląd poprzedniego menu start, ale również dodatkowo zmodyfikować jego wygląd, na przykład w zakresie ikony startu czy innych elementów, tak by ostatecznie otrzymać dość szeroko spersonalizowane rozwiązanie, które choć nawiązuje do stylu z Windows 7, to jednak jest maksymalnie dostosowane do naszego gustu i potrzeb.

Cały ten proces ułatwi nam niewielki tutorial, który uruchamiany jest przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Wszystkich ustawień dokonujemy w dedykowanym okienku, w którym poszczególne ustawienia pogrupowane zostały na kategorie. Dzięki temu łatwiej odnaleźć się wśród licznych opcji i w przyszłości zastosować w nich zmiany. Jeśli o tym mowa, do okienka ustawień dostaniemy się również po wprowadzeniu startowej konfiguracji, klikając na „Właściwości” w menu kontekstowym menu start. Wyświetla się ono po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na obszarze wspomnianego menu.

Warto zwrócić uwagę na wygodny proces instalacji i ewentualnej dezinstalacji programu. Nie wymagają one ponownego uruchamiania komputera, co jest pozytywnym zaskoczeniem – ingerujemy przecież w podstawowe elementy działania systemu. Ta wygodna sytuacja powtarza się również w przypadku zmiany opcji w ustawieniach programu: ich zastosowanie jest również natychmiastowe i nie wymaga ponownego uruchamiania aplikacji.

Ograniczenia!
W naszej bazie znajdują się również analogiczne programy dedykowane innym wersjom systemu operacyjnego:
StartIsBack dla Windows 8,
StartIsBack++ dla Windows 10.

Wymagania!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 8
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
StartIsBack+StartIsBack+ 1.7.6
Wersja stabilna
1.16 MB | 2016-10-24

Ilość pobrań: 178 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
StartIsBack+