w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 420
Wszystkich postów: 938556
Wszystkich tematów: 138743

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni

Spencer 1.33


Spencer to wygodny dodatek do systemu, dzięki któremu z poziomu paska zadań uzyskamy dostęp do menu typowego dla systemu Windows XP. Choć w zamyśle kierowany jest głównie do użytkowników Windowsa 8, to z powodzeniem działa również na jego poprzedniku (Windowsie 7) oraz aktualizacji 8.1, nie ingerując w ich systemowe przyciski startowe.

Co istotne, aplikacja nie ingeruje w pliki rejestru systemu, ponieważ z technicznego punktu widzenia nie jest dodatkiem, a osobnym programem, który takie działanie tylko symuluje. Uruchomienie aplikacji skutkuje wyświetleniem obok ikony, z której skorzystaliśmy, menu znanego z systemu Windows XP. To powoduje, że najlepsze efekty (symulację przycisku startowego lub drugi przycisk startowy) osiągniemy po "przypięciu" ikony aplikacji do paska zadań.

Wśród opcji wyświetlanych przez program znajdują się nie tylko programy, które można uruchomić, ale również dodatkowe opcje typowe dla obsługi systemu, a więc między innymi możliwość uruchomienia linii poleceń, włączenia panelu sterowania lub wyłączenia całego komputera. Warto zwrócić uwagę, iż działanie programu nie jest uciążliwe dla systemowych zasobów, ponieważ po wybraniu dowolnej opcji proces programu jest zamykany do czasu jego ponownego uruchomienia.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SpencerSpencer 1.33
Wersja stabilna
1.79 MB | 2024-04-03

Ilość pobrań: 683 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Spencer