w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 210
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6677 dni

StartIsGone 2.1.0.0


Przy aktualizacji systemu Windows 8 do wersji 8.1 zostało wprowadzonych wiele nowych funkcji i usprawnień. Jednym z nich jest przywrócenie przycisku Menu Start, znanego z poprzednich edycji systemu Windows. Niestety, klasyczny wygląd rozwijanego menu Start zastąpiony został menu kafelkowym, rozciągniętym na cały ekran. Wielu użytkownikom nie podoba się takie rozwiązanie.

StartIsGone to malutka aplikacja, której jedyną funkcją jest usunięcie ledwo co przywróconego przycisku Start, czego niestety nie można zrobić z poziomu samego systemu. Wystarczy uruchomić program, by przycisk Start zniknął z zasobnika systemu i stał się niedostępny. Jeśli jednak z jakichś powodów zdecydujemy się na powrót do korzystania z niego, wystarczy wyłączyć pracującą w tle aplikację StartIsGone nie usuwa przycisku na stałe, lecz jedynie ukrywa przed naszym wzrokiem. By nie było konieczne każdorazowe uruchamianie programu po uruchomieniu komputera, aplikacja potrafi włączać się sama – wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na jej ikonę w zasobniku i wybrać odpowiednią opcję. StartIsGone nie wymaga instalacji i nie zużywa wielu zasobów systemu, zatem jego obecność będzie praktycznie niezauważalna.

Co ciekawe, aplikacja obsługuje wiele monitorów – wystarczy uruchomić ją raz, by przycisk Start zniknął ze wszystkich dostępnych pulpitów. Aplikacja występuje w dwóch wersjach, przeznaczonych dla systemów 32 i 64-bitowych - znajdują się one w jednym archiwum.

Przywróconemu przyciskowi Start i jego nowemu menu warto dać szansę, jednak jeśli nie przypadną nam one do gustu, StartIsGone jest najszybszym i najmniej inwazyjnym sposobem na usunięcie tych elementów z systemu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
StartIsGoneStartIsGone 2.1.0.0
Wersja stabilna
0.61 MB | 2013-10-24

Ilość pobrań: 184 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
StartIsGone