w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 229
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6677 dni
pl

Start Menu Organizer 1.5


Start Menu Organizer – program przeznaczony dla użytkowników systemów operacyjnych Windows 7 lub starszych, który ułatwia organizację elementów menu start ze względu na kategorie aplikacji lub częstość używania programów. W praktyce aplikacja daje do dyspozycji prosty edytor struktury drzewiastej katalogów, dzięki któremu użytkownik może własnoręcznie podzielić zainstalowane na komputerze programy na foldery, w których dużo szybciej, niż w standardowy sposób, będzie mógł znaleźć interesujące aplikacji na liście programów menu start (np. uwzględniając podział na programy związane z grafiką, pracą, nauką, rozrywką, grami, itp.).

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta, co ułatwia nie tylko logicznie rozpracowany interfejs, ale również jego dopracowane tłumaczenie na język polski (które jest automatycznie aktywowane już przy pierwszym uruchomieniu – nie ma więc konieczności samodzielnego poszukiwania tej opcji w ustawieniach aplikacji). Aby skorzystać z programu, wystarczy po uruchomieniu przemieszczać elementy menu start, zgodnie z interesującym nas podziałem. W opisywanej, darmowej wersji aplikacji, użytkownik nie ma możliwości samodzielnego nazywania dostępnych katalogów, jednak naszym zdaniem ich różnorodność jest na tyle duża, by z powodzeniem z nich skorzystać, o ile nasze wymagania nie są wyjątkowo specyficzne (zawsze w razie czego pozostaje możliwość zakupienia pełnej wersji aplikacji, gdzie funkcjonalność związana z edycją nazewnictwa jest odblokowana).

Po wybraniu odpowiedniego podziału, wystarczy zatwierdzić zmiany przyciskiem w prawym dolnym rogu ekranu. Aplikacja pamiętam wprowadzone zmiany (sczytuje stan menu start na bieżąco przy uruchomieniu), zatem kiedy będziemy korzystać z programu po raz kolejny, będziemy mogli przystąpić wprost do nanoszenia zmian w stworzonej przez nas strukturze menu, bez konieczności dzielenia elementów od nowa.

Ograniczenia!
W darmowej wersji nie ma dostępu do funkcji edycji nazewnictwa katalogów utworzonych przez producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Start Menu OrganizerStart Menu Organizer 1.5
Wersja stabilna
2.99 MB | 2016-06-25

Ilość pobrań: 69 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Start Menu Organizer