w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 236
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6677 dni

Classic Start 8 1.0.0.16


Classic Start 8 to łatwy w użyciu program, którego zadaniem jest przywrócenie do systemu Windows 8 menu Start, znanego z „siódemki” i wcześniejszych wydań. Aplikacja obsługuje również najnowszą wersję Windowsa, oznaczoną numerkiem 8.1. Program skierowany jest do wszystkich użytkowników, którym z takich czy innych względów nie odpowiada nowy ekran startowy systemu Windows 8.

Classic Start 8 jest niewielki i nie wymaga do działania zbyt wiele uwagi użytkownika. Po odpowiednim skonfigurowaniu aplikacji, w systemie pojawia się klasyczny przycisk Start, po kliknięciu którego uzyskamy dostęp do klasycznego, rozwijanego menu, w którym znajdziemy katalog programów, odnośniki do dokumentów, gier, panelu sterowania, urządzeń, wyszukiwarki systemu, opcji wyłączania komputera, słowem: do wszystkiego, do czego poprzednie edycje Windows – łącznie z siódmą – przez lata nas przyzwyczaiły. Rzecz jasna pozycje i elementy, które mają pojawić się na liście, można dostosować do swoich potrzeb. Ciekawostką jest, że w systemie Windows 8.1 możliwe jest uzyskanie ciekawego efektu dwóch przycisków Start obok siebie, jako że w najnowszej poprawce Microsoft wprowadził taką opcję.

By zmiany odniosły skutek, nie jest konieczne restartowanie komputera, a przycisk z symbolem Windows na klawiaturze staje się automatycznie powiązany z przyciskiem dodanym przez Classic Start. Program nie zużywa wielkich ilości zasobów systemowych, zatem jego obecność na komputerze mogącym udźwignąć Windows 8 będzie niezauważalna.

Classic Start 8 umożliwia powrót do przeszłości i chyba najbardziej charakterystycznego dla systemu Windows rozwiązania bez konieczności instalacji starszych, mniej nowoczesnych wersji produktu giganta z Redmond.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Classic Start 8Classic Start 8 1.0.0.16
Wersja stabilna
1.89 MB | 2014-01-26

Ilość pobrań: 693 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Classic Start 8