w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 193
Wszystkich postów: 904463
Wszystkich tematów: 127571

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6675 dni

Start Screen Unlimited 3.0.0.30


Start Screen Unlimited to propozycja widżetu interfejsu Modern UI dla użytkowników Windowsa 8 oraz 8.1. Oferuje ciekawe opcje, które mogą ułatwić korzystanie z komputera (szczególnie przenośnego, ze względu na wyświetlanie między innymi informacji o zasięgu sieci bezprzewodowej oraz stanie baterii urządzenia). Dzięki aplikacji zyskamy również możliwość szybszego wyszukiwania treści w Internecie.

Pierwszemu uruchomieniu aplikacji towarzyszy uaktywnienie czytelnej, ilustrowanej sekcji ustawień, przy pomocy której zdecydujemy, które elementy mają się znaleźć na naszym widżecie oraz jaką będą spełniały rolę. Następnie program praktycznie nie wymaga konfiguracji; zaraz po uruchomieniu jest gotowy do użycia, podczas którego poszczególne elementy jego interfejsu możemy przemieszczać dowolnie po ekranie, według własnego uznania.

Start Screen Unlimited stanowi ciekawe rozwiązanie dla użytkowników poszukujących nowinek technologicznych; rzadko które oprogramowanie konkurencji umożliwia wyświetlanie swojego dodatku ekranowego jedynie w interfejsie Modern UI (wcześniej znanym jako Metro). Takie rozwiązanie może się okazać nie tylko przydatne, ale i wygodne, bo może zostać używane jedynie podczas wykorzystywania wygodnych aplikacji nowego interfejsu podczas korzystania z komputera jako urządzenia służącego rozrywce, bez ingerencji w ład pulpitu, który częściej wykorzystywany jest podczas pracy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Start Screen UnlimitedStart Screen Unlimited 3.0.0.30
Wersja stabilna
2.18 MB | 2014-09-19

Ilość pobrań: 169 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Start Screen Unlimited