w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 229
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6677 dni
pl

RetroUI Pro 4.0.1.0


RetroUI Pro to program kierowany do osób korzystających z Windowsa 8 oraz 8.1, którym brakuje klasycznego, znanego na przykład z Visty czy Windowsa 7, menu paska zadań. Dzięki tej aplikacji będzie możliwe przywrócenie pominiętego w "ósemce" przycisku "Start" na pasku oraz typowej rozwijanej listy programów. Program oferuje przy tym kilka ustawień konfiguracyjnych, dzięki czemu menu będzie miało więcej możliwości niż to, do którego tak naprawdę staramy się je upodobnić.

Dość rewolucyjny interfejs graficzny, który został zaimplementowany w Windowsie 8, zyskał taką samą ilość fanów, jak i przeciwników. Tym drugim w pierwszej kolejności brakowało głównie typowego przycisku "Start" (typowego elementu wszystkich poprzednich edycji systemu), który rozwijał wygodne menu z programami i skrótami do narzędzi systemowych. Na szczęście ich problem może zostać rozwiązany, dzięki zastosowaniu takiego programu, jak RetroUI Pro, który odpowiednio modyfikuje pasek zadań systemu, aby ten jak najbardziej przypominał menu znane z poprzednich generacji systemu.

Co istotne, program przeznaczony jest również dla osób korzystających z następcy (Windowsa 8.1), w którym Microsoft przywrócił utęskniony przycisk "Start". Nadal jednak jego funkcjonalność nie pozostała taka sama, co dzięki RetroUI Pro można zmienić przy pomocy kilku kliknięć konfiguracyjnych w aplikacji. Ciekawy może się okazać również tryb menu przeznaczonego specjalnie z myślą o tabletach, w którym aplikacje prezentowane są na wygodnej siatce z dużymi ikonami.

Uwaga!
Linki do instalatorów programu prowadzą do wersji przeznaczonych dla systemu Windows 8. Użytkownikom nowszej wersji (Windowsa 8.1) dedykowane są inne instalatory, które dostępne są do pobrania w 32-bitowej wersji oraz 64-bitowej wersji.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 7 dni działania.

Spolszczenie!
Choć polska edycja interfejsu może wielu osobom ułatwić obsługę programu, należy niestety zwrócić uwagę na sporo niedociągnięć w tłumaczeniach.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
RetroUI ProRetroUI Pro 4.0.1.0
Wersja stabilna 32-bitowa
10.64 MB | 2014-06-27
RetroUI Pro 4.0.1.0
Wersja stabilna 64-bitowa
10.98 MB | 2014-06-25

Ilość pobrań: 222 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
RetroUI Pro