w
googluj

ProjectLibre 1.7


ProjectLibre to największa jak dotąd alternatywa dla płatnego programu Microsoftu, dzięki któremu możemy w szerokim zakresie panować nad tworzonymi projektami z dowolnej dziedziny. Odpowiedni zestaw narzędzi pozwala świetnie wizualizować dane, obecny postęp, zadania pozostałe do wykonania, nakład finansowy i inne ważne aspekty, które pomagają utrzymywać na bieżąco duże przedsięwzięcia w odpowiednich ryzach. Program jest przy tym przyjazny w obsłudze, nie oferując zbędnych ustawień konfiguracyjnych, dzięki czemu osoba, która go obsługuje, może w pełni skupić się na efektywnej pracy.

Niewątpliwą zaletą jest możliwość jednoczesnego zarządzania dowolną liczbą projektów, które zapisywane są w osobnych plikach. Przeładowanie danych trwa jedynie kilka chwil. Świetnie sprawują się liczne widoki, które stanowią podstawę czytelnego prezentowania informacji, które jesteśmy w stanie przy pomocy programu gromadzić oraz wyliczać. Możliwości dostosowywania przestrzeni roboczej jest nieskończenie wiele, dzięki opcji swobodnej zmiany rozmiarów jej poszczególnych sekcji. Wygody dopełnia także zastosowanie coraz popularniejszej wstążki z opcjami, zamiast klasycznego paska narzędzi. Rozwiązanie to nie tylko przyczynia się do zwiększenia efektywności pracy, nadaje bowiem przy tym oprogramowaniu nieco świeżości, co jest nie bez znaczenia w tak, bądź co bądź, wyspecjalizowanym narzędziu.

Pomoc do programu została zrealizowana jedynie w formie online, co dla niektórych może stanowić wadę. Drobnym zadośćuczynieniem za ten fakt jest wyświetlanie przez program "Porady dnia" przy uruchomieniu. Opcję tą można oczywiście w razie potrzeby dezaktywować.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (22 głosów)

Strefa Download programu
ProjectLibreProjectLibre 1.7
Wersja stabilna 32-bitowa
74.82 MB | 2017-07-01
ProjectLibre 1.7
Wersja stabilna 64-bitowa
78.29 MB | 2017-07-01

Ilość pobrań: 4543 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 19

Komentarze (1)
ProjectLibre
avatararrow
~Mono | 2015.08.26 11:39
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Mam kłopot z drukiem całego dużego harmonogramu na jednej formatce A0. Program uparcie trzyma własna skalę i rozbija mi wydruk na 6 formatek A0, zamiast automatycznie zmniejszyć skalę i wydrukować na jednej. Co robić?
ProjectLibre 1.5.9