w
googluj

Soft4Boost Document Converter 8.0.9.455


Soft4Boost Document Converter – program do konwertowania dokumentów w wielu formatach w dowolnych kombinacjach. Obsługiwane są takie rozszerzenia jak PDF, RTF, DOC, DOCX, TXT, ODT, HTML, JPEG, TIFF, MOBI, EPUB, FB2 i inne. Każdy z nich może być zarówno formatem pliku wejściowego, jak i docelowym, który chcemy uzyskać po konwersji. Działanie programu jest szybkie, a dostępność dodatkowych opcji (zabezpieczenie hasłem, dodanie znaku wodnego z dowolnie sformatowanym tekstem, wydobywanie zdjęć z dokumentów) sprawia, że mamy do czynienia z wygodnym w obsłudze i jednocześnie funkcjonalnym narzędziem.

Aby skorzystać z konwersji wystarczy wskazać aplikacji pliki wejściowe. Wszystkie wybrane dokumenty zostaną wyświetlone w formie kolejnych zakładek w głównym obszarze roboczym. Mamy tu możliwość przeglądnięcia zawartości dokumentu, aby upewnić się, że wybraliśmy odpowiednie pliki. Dla danej serii dokumentów wejściowych, format wyjściowy musi być wspólny (podobnie, jak zastosowane dodatki, takie jak znak wodny). Wszystkich ustawień z tym związanych dokonujemy w prawej części ekranu, gdzie pod rozwijanymi listami mamy dostęp do dodatków.

Na tym etapie warto dodać, iż podczas naszych testów niestety nie zawsze poprawnie one działały: konwersja przebiega bezproblemowo, jednak czasem ustawienia dodatków nie były stosowane, np. na pliku wynikowym brakowało znaku wodnego. Mimo to aplikacja zdecydowanie warta jest uwagi, głównie z uwagi na dość szeroki zakres najpopularniejszych formatów na liście obsługiwanych rozszerzeń i szybką pracę konwertera.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
Soft4Boost Document ConverterSoft4Boost Document Converter 8.0.9.455
Wersja stabilna
31 MB | 2024-05-04

Ilość pobrań: 2382 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (1)
Soft4Boost Document Converter
avatararrow
~akiz | 2016.06.21 13:01
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przy konwertowaniu pliku PDF do EPUB strasznie są poprzycinane strony nie da rady czytać poprzez czytnik albo w tablecie
Soft4Boost Document Converter 4.5.1.351