w
googluj
pl

AVS Document Converter 4.3.2.273


AVS Document Converter – funkcjonalny program do konwertowania dokumentów (między innymi TXT, DOC, DOCX, PDF, HTML, MOBI) na inne formaty, na liście których znajdziemy PDF, HTML, MHT, RTF, DOC, DOCX, ODT, TXT, GIF, JPEG, PNG, TIFF, EPUB, MOBI oraz FB2. Aplikacja umożliwia przy tym wzbogacenie konwersji o znak wodny, łączenie kilku dokumentów w jeden, w przypadku plików e-booków zarządzanie rozdziałami, a wreszcie szyfrowanie zapisywanych plików.

Program cechuje się wygodną obsługą co zawdzięcza głównie ciekawemu rozkładowi elementów w interfejsie. Dostępny jest spory podgląd edytowanego pliku, a jednocześnie wyświetlany panel opcji po lewej stronie pozwala szybko przełączać się pomiędzy różnymi elementami konfiguracyjnymi. Z łatwością możemy więc bezpośrednio po stworzeniu znaku wodnego na przykład zmienić zdanie co do docelowego formatu konwersji i jednym przyciśnięciem myszy go zmienić. Znaki wodne tworzone w programie mogą być jedynie tekstowe, jednak do dyspozycji użytkownika zostają oddane podstawowe narzędzia edycyjne, dzięki którym można kontrolować wygląd napisu, włącznie z jego czcionką, rozmiarem, kolorem, przezroczystością, atrybutami i kierunkiem.

Kiedy wszystkie ustawienia zostaną już wprowadzone, program umożliwia oczywiście zapis edytowanego dokumentu na dysku, ale również bezpośrednie utworzenie z niego archiwum lub wysłanie pocztą elektroniczną (opcje te wybierane są w górnej części ekranu). Warto dodać, iż aplikacja sprzyja jednoczesnej obsłudze wielu dokumentów; kolejne pliki otwierane są na kartach i, podobnie, jak w przeglądarce internetowej, pozwalają one na szybkie przełączanie się pomiędzy nimi.

Ograniczenia!
Darmowa, demonstracyjna wersja programu nakłada znak wodny z logo producenta na plik wynikowy.

Spolszczenie!
Nieliczne elementy interfejsu nie zostały poprawnie przetłumaczone na język polski (są to jednak tylko literówki).

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
AVS Document ConverterAVS Document Converter 4.3.2.273
Wersja stabilna
30.07 MB | 2024-02-02

Ilość pobrań: 481 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
AVS Document Converter