w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 134
Wszystkich postów: 904877
Wszystkich tematów: 127698

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7181 dni

NXPowerLite Desktop Edition 8.0.4


NXPowerLite Desktop Edition - program do kompresji plików w formatach PowerPoint, Word, Excel, JPEG, PDF. Aplikacja pozwala na dostosowanie tych popularnych typów danych do: publikacji w sieci, kopiowania na urządzenia mobilne, drukowania oraz wysyłania pocztą elektroniczną. Zoptymalizowane za pomocą NXPowerLite pliki mogą posiadać rozmiar zmniejszony nawet o 95%. Wyniki zależą oczywiście od ustawień i charakterystyki danych, niemniej aplikacja pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu oraz transferu sieciowego.

Interfejs programu jest intuicyjny - komunikaty zostały spolszczone, a obsługa jest standardowa. Za pomocą okna dialogowego lub metody Drag&Drop wybieramy pozycje, które mają zostać poddane kompresji. Oprócz wymienionych powyżej formatów, możemy także wczytywać archiwa o rozszerzeniu ZIP - aplikacja zachowuje strukturę tego typu danych. Co ciekawe, program integruje się z menu kontekstowym plików i katalogów. Po wybraniu opcji "Optymalizuj używając NXPowerLite..." narzędzie automatycznie wczyta dane do kolejki. Zmodyfikowane pliki mogą zostać zapisane w oryginalnym bądź zadanym przez użytkownika katalogu. Dodatkowo w nazwach w prosty sposób dodamy prefix/sufix. Po zakończeniu przetwarzania danych, pliki można otworzyć w domyślnym edytorze, spakować do archiwum i wysłać jako e-mail.

Bardzo przydatna może się okazać możliwość zintegrowania programu z klientem pocztowym (Lotus Notes, Microsoft Outlook, Outlook Express/ Windows Mail) oraz pakietem Office (wersja 2002 i nowsze). Dzięki temu dane będą optymalizowane automatycznie. Kolejną zaletą są opcje konfiguracyjne dotyczące optymalizacji/kadrowania obrazów oraz usuwania ustawień przypisanych do dokumentów PDF.

Aplikacja działa sprawnie i jest z pewnością warta wypróbowania. Na oficjalnej stronie produktu znajduje się dosyć rozbudowane FAQ - warto się z nim zapoznać w razie problemów.

Ograniczenia!
NXPowerLite Desktop Edition jest dostępny w wersji typu trial, ograniczonej czasowo do 30 dni. Dodatkową niedogodnością jest wyświetlanie przypomnienia o okresie testowym.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
NXPowerLite Desktop EditionNXPowerLite Desktop Edition 8.0.4
Wersja stabilna
24.1 MB | 2019-10-21

Ilość pobrań: 334 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
NXPowerLite Desktop Edition