w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 113
Wszystkich postów: 904877
Wszystkich tematów: 127698

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7181 dni

CoffeeZip 4.8.0.0


CoffeeZip to lekki archiwizer dla systemu Windows. Program pozwala na otwieranie paczek w większości popularnych obecnie formatów. Dostępne są również funkcje umożliwiające tworzenie archiwów ZIP, 7Z, TAR, WIM. Całość wyróżnia się szybkim i bezproblemowym działaniem.

CoffeeZip, podobnie jak inne programy producenta, charakteryzuje się niezwykle przyjaznym interfejsem. W głównym oknie aplikacji znajdziemy opcje odpowiedzialne za tworzenie nowego archiwum oraz otwieranie lub wypakowywanie wczytanej paczki. Narzędzie pozwala na wybór domyślnego poziomu kompresji (kilka predefiniowanych wartości), dzielenie dużych plików na części (według zdefiniowanego wcześniej rozmiaru) oraz chronienie plików hasłem dostępu. Komfort obsługi poprawia znacznie obsługa mechanizmu Drag&Drop, czyli po prostu przeciągania plików na okno.

Jedną z najbardziej istotnych funkcji programu jest integracja z Eksploratorem Windows. W menu kontekstowym plików i folderów pojawią się dodatkowe opcje, które pozwalają na szybkie stworzenie archiwum bądź też odczytanie zawartości paczki. Inne ciekawe cechy narzędzia to: możliwość wybrania domyślnej akcji dla dwukliku myszy, wsparcie procesorów wielordzeniowych (praca wielowątkowa podczas kompresji), wygodna dekompresja we wskazanej przez użytkownika lokalizacji, szyfrowanie przy pomocy algorytmu AES-256, wyświetlanie szczegółowych informacji o plikach znajdujących się w archiwum (nazwa i rozszerzenie, rozmiar oryginalny i skompresowany, typ, data modyfikacji, komentarz).

Coffee jest rozpowszechniany za darmo na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Uwaga!
Odczytywane formaty archiwów to między innymi: 7Z, ZIP, TAR, ARJ, ALZ, BZ, BZ2, BZIP2, CAB, CHM, DEB, DMG, EGG, FAT, HFS, ISO, VHD, WIM, XAR, Z, LZH, LZMA, MBR, MSI, NSIS, NTFS, RAR, RPM, SquashFS, UDF, CPIO, CramFS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
CoffeeZipCoffeeZip 4.8.0.0
Wersja stabilna
5.24 MB | 2014-10-07

Ilość pobrań: 454 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
CoffeeZip