w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 126
Wszystkich postów: 905250
Wszystkich tematów: 127827

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7251 dni
pl

Easy 7-Zip 0.1.6


Easy 7-Zip to oprogramowanie pozwalające na zarządzanie archiwizacją plików i folderów w wielu popularnych formatach. Jest aplikacją bazującą na 7-Zip, która została rozszerzona o dodatki, których zadaniem jest ułatwienie użytkownikowi codziennej pracy z programem.

Producent starał się wzbogacić aplikację w funkcje, których obecność przede wszystkim znacznie przyśpieszy pracę z oprogramowaniem. Na uwagę zasługuje więc tutaj obecność dodatkowych opcji w inaczej wyglądającym menu kontekstowym. Dzięki nim, wystarczy kliknąć na dowolnym folderze prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać odpowiednią akcję archiwizacji, z której chcemy skorzystać dzięki 7-Zip.

Naturalnie oprócz obsługi bezpośrednio z menu kontekstowego, z programu można korzystać tradycyjnie, przy pomocy jego okienkowej aplikacji. Jej interfejs jest bardzo czytelny i minimalistyczny. Nie odbiega także od tego znanego z pierwowzoru, na którym bazuje aplikacja. Zmieniły się za to drobiazgi w sposobie funkcjonowania niektórych funkcji, dzięki czemu obsługa całego programu powinna być efektywniejsza.

Prócz takich zmian, udoskonalenia przeszły również inne funkcje. Wzrosła też ogólna stabilność programu, ponieważ producent bazowej wersji nie uaktualnia jej tak często, jak często ukazują się kolejne generacje Easy 7-Zip.

Uwaga!
Pełna lista obsługiwanych formatów odczytu i zapisu plików archiwum znajduje się na stronie producenta programu.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (7 głosów)

Strefa Download programu
Easy 7-ZipEasy 7-Zip 0.1.6
Wersja stabilna 32-bitowa
1.92 MB | 2016-10-11
Easy 7-Zip 0.1.6
Wersja stabilna 64-bitowa
2.26 MB | 2016-10-11

Ilość pobrań: 2019 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (0)
Easy 7-Zip