w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 135
Wszystkich postów: 904515
Wszystkich tematów: 127586

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6753 dni

Free RAR Extract Frog 7.00


Free RAR Extract Frog to niewielki program użytkowy, służący do rozpakowywania archiwów w formacie RAR. To lekkie i sprawnie działające narzędzie pozwoli na błyskawiczne wyodrębnienie danych. Może być dobrym uzupełnieniem domyślnej funkcjonalności systemu Windows (pozwala on na otwieranie paczek o rozszerzeniu ZIP).

Obsługa programu jest bardzo prosta i nie sprawi żadnego problemu mniej doświadczonym użytkownikom. Aby wyodrębnić dane, wystarczy skorzystać z metody Drag&Drop lub okna dialogowego oraz wybrać miejsce i preferencje rozpakowania danych (tworzenie nowego katalogu dla każdego archiwum, otworzenie zadanej lokalizacji po zakończeniu ekstrakcji). Narzędzie integruje się z systemem operacyjnym - po otworzeniu archiwum RAR, aplikacja zostanie wywołana w sposób automatyczny.

Program udostępnia kilka przydatnych opcji konfiguracyjnych. Przede wszystkim możemy ustalić domyślne hasło służące do otwierania zaszyfrowanych archiwów, a także skorzystać z funkcji automatycznej jego identyfikacji na podstawie nazwy. Najbardziej interesującą funkcją jest jednak możliwość zdefiniowania listy haseł, będącej tak naprawdę zwykłym plikiem tekstowym. Możliwość przyda się do wielokrotnej ekstrakcji paczek pobieranych ze stron internetowych bądź łamania danych identyfikacyjnych.

Dodatkowo wygląd strony tytułowej programu można zmienić za pomocą plików graficznych. Zrobimy to po prostu przeciągając zdjęcie na główne okno. W razie potrzeby, wyłączymy także wybrane komunikaty (potwierdzenie nadpisania, ekran startowy widoczny po uruchomieniu aplikacji). Free RAR Extract Frog jest dostępny na zasadach licencji freeware.

Uwaga!
Instalator proponuje skopiowanie na dysk twardy paska narzędziowego do przeglądarki internetowej (Ask Toolbar) i zmianę strony startowej. Nie są to operacje konieczne do poprawnego działania aplikacji i radzimy je zignorować, odznaczając odpowiednie opcje.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (7 głosów)

Strefa Download programu
Free RAR Extract FrogFree RAR Extract Frog 7.00
Wersja stabilna
1.09 MB | 2015-10-28

Ilość pobrań: 6206 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (1)
Free RAR Extract Frog
avatararrow
tele02 | 2020.04.16 16:12
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program obsługuje około 50 różnych języków, w tym również POLSKI. Niestety nie ma pełnego tłumaczenia, dlatego otrzymujemy tylko częściowo przetłumaczony tekst.
Free RAR Extract Frog 7.00