w
googluj

Numculator 3.0.150


Numculator to znakomite alternatywa dla systemowego kalkulatora, która cechuje się mocno minimalistycznym interfejsem (okno pracy programu składa się wyłącznie z działania matematycznego, które wprowadzamy przy pomocy klawiatury), wieloma ustawieniami konfiguracyjnymi, licznymi skórkami wyglądu oraz dużo wygodniejszą obsługą. Program obsługuje działania z nawiasami oraz potęgowaniem i obliczeniami procentowymi.

Pierwszemu uruchomieniu programu towarzyszy skrót ustawień aplikacji, dzięki którym będziemy mogli jej szybciej używać. Możliwe jest między innymi skonfigurowanie jej tak, że będzie automatycznie się włączać po aktywacji przycisku NumLock na klawiaturze, a następnie po ponownym jego naciśnięciu - zamykać się. Ustawienia pozwalają również na bardzo szczegółowe określenie sposobu prezentacji działania w oknie. Użytkownik ma wpływ na używany typ znaków podziału liczby oraz przecinka dziesiętnego.

Jak na tak niewielkie program, producentowi należą się spore pochwały za obszerną i świetnie dopracowaną instrukcję obsługi. Jest ona bogato ilustrowana, a przekazywana w niej wiedza konkretna, przez co użytkownik poszukujący wsparcia w obsłudze aplikacji, z pewnością w razie potrzeby będzie mógł do niej sięgnąć i znaleźć szybko odpowiedź jak rozwiązać problem, który napotkał.

Uwaga!
Pomimo zapewnień producenta, że program może działać nie tylko w wersji kompaktowej, ale również "pełnej" (wyświetlając symbole klawiatury oraz znaków, podobnie, jak systemowy kalkulator), aktywowanie tego trybu nie zawsze jest możliwe.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
NumculatorNumculator 3.0.150
Wersja stabilna
3.46 MB | 2014-07-13

Ilość pobrań: 258 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Numculator