w
googluj

Smart Math Calculator 3.3


Smart Math Calculator to zaawansowany kalkulator matematyczny, który oferuje mnóstwo funkcji i przeliczników, analogicznie do fizycznego kalkulatora naukowego. Choć darmowa wersja umożliwia wykonywanie maksymalnie pięciu równoczesnych obliczeń i nie pozwala zapisywać wyników pracy, i tak jest bardzo funkcjonalnym narzędziem, które z pewnością zostać może docenione przez wszystkich matematyków, fizyków, chemików, pasjonatów czy uczniów lub studentów.

Choć na pierwszy rzut oka interfejs może nie wydawać się najnowocześniejszy, zachowanie klasycznego wyglądu ułatwiło w tym przypadku producentom utrzymanie wysokiej czytelności okna, które jednocześnie wyświetla całkiem sporo informacji. Najciekawiej wygląda obszar edycji działań, gdzie mamy możliwość wpisania pięciu niezależnych wyrażeń, które na bieżąco są przeliczane i wyświetlają wyniki. Naturalnie dostępnych jest tutaj cała masa funkcji matematycznych, a także dodatkowe kombinacje pozwalające wyliczyć odpowiednie wartości na przykład typowe w chemii. Opisywany kalkulator ma do zaoferowania dokładność na poziomie aż tysiąca miejsc po przecinku, co z pewnością okaże się więcej niż wystarczające dla zdecydowanej większości potencjalnych użytkowników programu.

W aplikacji łatwo wyświetlimy także specjalne tryby, które poświęcono między innymi przeliczaniu cyfr pomiędzy systemami liczbowymi (funkcjonalność przydatna wśród wszystkich webmasterów, grafików czy programistów) oraz specjalnemu modułowi, który automatycznie rozwiązuje typowe równania (konieczne jest uzupełnienie ich lewej i prawej strony).

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja środowiska uruchomieniowego Java w wersji 6.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Smart Math Calculator



Smart Math Calculator 3.3
Wersja stabilna
0.01 MB | 2015-02-03

Ilość pobrań: 311 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Smart Math Calculator