w
googluj
pl

Nero Multimedia Suite 2014 15.0.08500


Nero Multimedia Suite to popularny pakiet programów do nagrywania płyt, robienia kopii zapasowych, a nawet edycji plików audio i wideo. W skład tego multimedialnego kombajnu wchodzą następujące narzędzia: zaawansowany, wszystkim znany program do nagrywania Nero Burning ROM oraz jego bezpłatny odpowiednik Nero Kwik Media; Nero Vision (Xtra) - edytor wideo; Nero BackItUp (& Burn) - narzędzie do backupu, a także Nero StartSmart, będący właściwie centrum pakietu, z którego dostaniemy się do jego poszczególnych funkcji. Warto wspomnieć także o niewielkich, przydatnych dodatkach, jak np. testujący napęd optyczny Nero InfoTool albo pomocny w projektowaniu okładek na płyty Nero CoverDesigner.

Marka Nero dla wielu użytkowników komputerów jest synonimem najlepszej aplikacji do nagrywania nośników optycznych. Rzeczywiście, narzędzia wchodzące w skład pakietu od Nero odpowiadające za wypalanie danych są bardzo funkcjonalnymi i przyjaznymi aplikacjami, dzięki którym nagramy wszelkiego rodzaju dane na różnego typu płytach. Mimo, iż Nero Multimedia Suite w wersji trial możemy przetestować jedynie przez 15 dni, to program Nero Kwik Media może zostać w systemie na stałe, gdyż jest bezpłatny. Nie ma też problemu, jeśli chcemy zatrzymać pozostałe główne programy - wystarczy zakupić licencję i wprowadzić jej kod, a pakietu nie trzeba nawet reinstalować, będzie już działał bez ograniczeń czasowych i funkcjonalnych.

Jak nazwa tego kombajnu wskazuje, są w nim także programy multimedialne, dzięki którym zajmiemy się naszymi plikami, nie tylko wypalając je na płytach. Dzięki Nero Vision (Xtra) zajmiemy się treściami wideo, czy to edytując je, czy też zgrywając z różnych źródeł, czy też tworząc typowo filmowe kompilacje na płytach. Z pakietem stworzymy ponadto ciekawe prezentacje z użyciem zdjęć, filmów, muzyki, bądź zorganizujemy różne multimedia w uporządkowane zbiory.

Nero Multimedia Suite potrzebuje do działania różne składniki systemowe i dodatkowe komponenty, które pobiera i instaluje automatycznie, jeżeli nie są dostępne w systemie. Z tego powodu instalacja całego pakietu trwa dość długo, aczkolwiek przez większość czasu nie trzeba pilnować kreatora. Warto jedynie zwrócić uwagę na proponowany jako dodatek do przeglądarki internetowej toolbar - jednym kliknięciem możemy odznaczyć jego instalację.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (21 głosów)

Strefa Download programu
Nero Multimedia SuiteNero Multimedia Suite 2014 15.0.08500
Wersja stabilna
275.83 MB | 2014-05-21

Ilość pobrań: 7345 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (2)
Nero Multimedia Suite
avatararrow
~ReviewsAntivirus | 2011.12.03 18:09
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie ma czegoś takiego jak Nero Multimedia Suite 11. Teraz jest Nero 11 Platinum
avatararrow
~Romuald | 2011.05.17 19:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Pakiet mega, w sumie wszystko jest, ale czy się to wykorzysta?