w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 380
Wszystkich postów: 928391
Wszystkich tematów: 135913

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

ChrisPC Media Streamer 1.91


ChrisPC Media Streamer to narzędzie pozwalające na prowadzanie transmisji wideo. Aplikacja umożliwia szybkie przesłanie strumieniowego sygnału, a wysyłany obraz jest dostępny dla każdego użytkownika podłączonego do Internetu i posiadającego DirectX wraz ze sterownikiem Windows Media Encoder. Dużą zaletą jest obsługa wielu źródeł (tuner telewizyjny, karta VIVO, kamera internetowa, karta combo, pliki zapisane na nośnikach i dysku twardym). Całość wyróżnia się przy tym nieskomplikowaną obsługą i prostym procesem konfiguracji. Powyższe cechy sprawiają, że aplikacja szczególnie przydatna będzie dla początkujących użytkowników komputera, potrzebujących szybkiego i wygodnego narzędzia do wysyłania multimediów.

Program umożliwia jednoczesną transmisję trzech odrębnych sygnałów. Podczas prowadzenia przesyłania danych, możliwe jest szybkie zmienienie ustawień (poziom głośności, parametry obrazu, sterowanie odtwarzaniem, bitrate audio/wideo, jakość, port, tytuł i opis strumienia, prawa autorskie). Zarządzanie danymi ułatwia zapis transmitowanego obrazu na dysk oraz podgląd w głównym oknie. Podręczne menu w zasobniku systemowym, możliwość zmiany wyglądu za pomocą skórek, eksport ustawień do pliku to inne ciekawe funkcje.

Narzędzie w wersji testowej (trial). ChrisPC Media Streamer pozwala na bezpłatne przetestowanie funkcjonalności przez 14 dni od daty instalacji. Po upływie tego okresu należy usunąć program z dysku lub wykupić komercyjną licencję. Dodatkowymi ograniczeniami są: możliwość równoległego prowadzenia maksymalnie dwóch transmisji, przesyłanie do 10 minut strumienia, możliwość podłączenia się dwóch klientów, wyświetlanie okienka z przypomnieniem o używaniu wersji testowej. Warto również wspomnieć, że do pakietu dołączony jest przystępnie napisany plik pomocy. Interfejs i dokumentacja dostępne w angielskiej wersji językowej.

Uwaga!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu DirectX oraz Windows Media Encoder.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (3 głosów)

Strefa Download programu
ChrisPC Media StreamerChrisPC Media Streamer 1.91
Wersja stabilna
1.7 MB | 2020-12-16

Ilość pobrań: 342 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
ChrisPC Media Streamer