w
googluj

AVI Repair Tool 1.0


AVI Repair Tool to niewielki program do naprawiania plików multimedialnych w formacie AVI. Program przywraca do sprawności dane, uszkodzone w wyniku przypadkowego bądź awaryjnego wyłączenia komputera podczas nagrywania wideo. Metoda działania aplikacji jest prosta - podmienia ona nagłówek niedziałającego pliku na poprawny, kopiując go ze wskazanego pliku źródłowego. Z tego powodu niezbędne jest posiadanie na dysku drugiego filmu o takiej samej rozdzielczości i co najmniej takiej samej liczbie klatek.

Program posiada uproszczony do minimum interfejs. Składa się on z dwóch pól, w które należy wpisać ścieżki do uszkodzonego oraz źródłowego filmu - wybór odbywa się za pośrednictwem standardowych okien dialogowych. Po wczytaniu danych, nagłówki zostaną automatycznie zamienione. Dalsze operacje sugerowane przez producenta wyglądają następująco:
- otworzenie pliku w aplikacji VirtualDub (konieczne jest uaktywnienie pełnego interfejsu) i zaczekanie na naprawienie uszkodzonych indeksów,
- wybór opcji Direct Stream Copy (w menu Video),
- wybór opcji No Audio/Direct Stream Copy (w menu Audio),
- zapisanie filmu na dysku.

AVI Repair Tool nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym. Wystarczy po prostu rozpakować archiwum, uruchomić plik wykonywalny, a następnie postępować zgodnie z powyższą instrukcją.

Uwaga!
Przed rozpoczęciem działania, sugerowane jest wykonanie kopii zapasowej uszkodzonego pliku. Dzięki temu będziemy mogli powtórzyć procedurę w przypadku niepowodzenia.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.1 (12 głosów)

Strefa Download programu
AVI Repair ToolAVI Repair Tool 1.0
Wersja stabilna
0.16 MB | 2012-07-27

Ilość pobrań: 14388 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 38

Komentarze (0)
AVI Repair Tool