w
googluj

DVD slideshow GUI 0.9.5.4


DVD slideshow GUI – darmowy program do tworzenia krótkich filmów i prezentacji w oparciu o zdjęcia oraz inne materiały multimedialne. Aplikacja ta pozwala na tworzenie w prosty sposób efektywnych pokazów, które mogą zawierać chociażby pamiątkowe filmy i zdjęcia z wakacji.

Narzędzie umożliwia tworzenie filmów zawierających dowolne fotografie, ścieżkę dźwiękową itp. Tworzone prezentacje mogą być bardzo różnorodne – program wyposażony został bowiem w prawie 250 efektów, które urozmaicą nasze pokazy. Możemy nakładać tekst na obrazy, modyfikować tła, układ oraz czas wyświetlania poszczególnych slajdów. Do dyspozycji mamy także mnóstwo ruchomych efektów specjalnych i przejść między slajdami. Dodatkowo, aplikacja umożliwia nam samodzielne tworzenie dowolnych efektów, by jeszcze bardziej urozmaicić program. Dzięki tak dużej funkcjonalności programu mamy bardzo szerokie pole działania, a tworzone przez nas prezentacje nie muszą być nudne i jednolite.

Program DVD slideshow GUI obsługuje standardy obrazu PAL oraz NTSC (oba w formatach 4:3 i 16:9), jak również 720 i 1080p. Dzięki temu mamy możliwość eksportowania tworzonych projektów do popularnych formatów, takich jak MPG, MP4, FLV, SSA i wielu innych.

Wraz z programem, opcjonalnie możemy zainstalować kilka dodatkowych składników: kodeki i filtry multimedialne (Xvid i FFDShow), program do nagrywania płyt (ImgBurn), odtwarzacz multimediów Media Player Classic i inne. Podczas instalacji mamy oczywiście możliwość wyboru, które dodatki mają zostać zainstalowane razem z DVD slideshow. Zostały one dodane do aplikacji po to by można było w pełni komfortowo tworzyć projekty, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Dodatkowe składniki są pobierane podczas instalacji programu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (7 głosów)

Strefa Download programu
DVD slideshow GUIDVD slideshow GUI 0.9.5.4
Wersja stabilna
25.16 MB | 2013-01-05

Ilość pobrań: 1389 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
DVD slideshow GUI
avatararrow
~Oo | 2011.11.01 22:15
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Rozbudowane narzędzie, polecam.