w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 403
Wszystkich postów: 962490
Wszystkich tematów: 166775

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni
pl

SkryBot doMowy 2.4.9.18117


SkryBot doMowy to program do rozpoznawania mowy polskiego autorstwa. Aplikacja dosyć dobrze radzi sobie z naszym ojczystym językiem, pozwalając na szybkie wykonanie transkrypcji nagrań. SkryBot przyda się także do sterowania komputerem (wyszukiwanie głosowe, wydawanie komend i inne operacje). Całość opakowana jest w prosty, przyjazny dla początkującego użytkownika interfejs.

Przed rozpoczęciem rozpoznawania mowy należy zweryfikować jakość przechwytywania dźwięku oraz wyregulować głośność. Możemy również nagrać i wysłać plik, w celu personalizacji - będzie to skutkować lepszymi wynikami w rozpoznawaniu i dekodowaniu mowy. Aplikacja pozwala na wczytywanie głosu bezpośrednio z mikrofonu i innych urządzeń rejestrujących dźwięk. Analiza mowy działa w jednym z dwóch trybów - szybkim lub dokładnym. Druga opcja daje znacznie lepsze rezultaty, niemniej pochłania dużo zasobów sprzętowych i jest wyraźnie wolniejsza. Warta uwagi jest integracja z systemem operacyjnym i zainstalowanym na komputerze oprogramowaniem. Odczytany i przetworzony tekst może zostać wpisany do dowolnego pola - może to być komunikator internetowy, arkusz kalkulacyjny, edytor bądź klient pocztowy.

Pozostałe funkcje programu SkryBot doMowy:
- wybór schematu kolorystycznego okna,
- oznaczanie odczytanej mowy stemplem czasowym,
- możliwość zapisania transkrypcji do pliku tekstowego,
- tryb rejestracji ciągłej,
- konfigurowalne skróty klawiaturowe,
- wyświetlanie wizualizacji dźwięku oraz podstawowych parametrów (częstotliwość próbkowania),
- szybkie dodawanie programu do autostartu,
- minimalizacja do zasobnika systemowego.

Do programu została dołączona dosyć zasobna w informacje dokumentacja. Warto się z nią zapoznać w razie jakichkolwiek problemów z obsługą i funkcjonalnością.

Ograniczenia!
Program jest dostępny w wersji demonstracyjnej. Podstawowym ograniczeniem jest możliwość nagrywania maksymalnie 60 sekund mowy podczas pojedynczego procesu przetwarzania. Oprócz tego w trakcie działania aplikacji wyświetlane jest okno informujące o możliwości zakupu pełnego wydania. Wersja płatna jest dostępna w kilku planach abonamentowych (dla studentów, dla uczniów, dla pracowników administracji) - szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie producenta.

Wymagania!
Aplikacja wymaga do poprawnego działania rozmaitych komponentów (Visual C++ Runtime Library, DirectX). Są one instalowane w trybie półautomatycznym - musimy potwierdzić licencję oraz w razie potrzeby skonfigurować dodatkowe opcje. Proces kopiowania danych na dysk może zajmować w skrajnych przypadkach nawet kilkanaście minut.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.6 (85 głosów)

Strefa Download programu
SkryBot doMowySkryBot doMowy 2.4.9.18117
Wersja stabilna
311.43 MB | 2018-05-10

Ilość pobrań: 10308 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (0)
SkryBot doMowy