w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 335
Wszystkich postów: 928377
Wszystkich tematów: 135908

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

Umile Air 1.1.0


Umile Air to interesujący projekt, pozwalający na strumieniowe wysyłanie plików multimedialnych, w szczególności filmów i nagrań wideo. W ten sposób przygotowane dane są dostępne dla każdego podłączonego do sieci Internet użytkownika popularnych urządzeń (iPhone, iPod Touch, iPad). Na witrynie producenta można pobrać osobną aplikację dla sprzętu firmy Apple - jest dostępna również w AppStore. Program posiada wsparcie szeregu najczęściej występujących formatów (MP4, AVI, MKV, DIVX i inne) oraz wbudowany mechanizm konwersji.

Umile Air wyróżnia się przy tym przyjemnym dla początkującego użytkownika interfejsem oraz łatwą obsługą. Główne okno narzędzia jest minimalistyczne i udostępnia jedynie niezbędne do działania opcje. Stworzenie własnego serwera zajmuje dzięki temu niewiele czasu - składa się z kilku prostych kroków. Przede wszystkim należy odblokować odpowiednie porty na routerze i zaporze sieciowej. W przypadku posiadania routera wspierającego UPnP, program sam zajmie się tą operacją. Opcjonalnie można zezwolić na dostęp za pomocą ID przydzielanego automatycznie przez aplikację. Ostatnim etapem jest wybranie plików wideo i uruchomienie serwera naciskając na przycisk "Start Server".

Aplikacja dostępna za darmo, na zasadach licencji freeware. Interfejs oraz dokumentacja w angielskiej wersji językowej, niemniej z konfiguracją powinien sobie poradzić nawet zupełnie niedoświadczony użytkownik komputera. Całość kompatybilna z najnowszymi systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows (XP, Vista, 7).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Umile AirUmile Air 1.1.0
Wersja stabilna
38.2 MB |2011-09-10

Ilość pobrań: 241 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Umile Air
avatararrow
~Mateusz | 2011.09.10 15:23
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Niech ktoś udostępni walkę Adamek - Kliczko to obejrzę ;)