w
googluj

Livestream Procaster 20.3.25


Procaster to program do nagrywania filmów wideo i nadawania ich w sieci na żywo. Program jest powiązany z portalem livestream.com - do używania jakiejkolwiek funkcji wymagane jest założenie bezpłatnego kanału i zarejestrowanie konta użytkownika. W podstawowej wersji funkcjonalności konta w czasie przesyłania strumienia wyświetlane są reklamy, limitacjom podlega także jakość wideo. Profesjonalne, płatne konta nie posiadają opisywanych ograniczeń.

Livestream Procaster umożliwia nagrywanie obrazu z kamery internetowej i operacji wykonywanych na komputerze. Producent zadbał także o możliwość tworzenia plików wideo przedstawiających gry komputerowe - narzędzia wspiera DirectX oraz OpenGL. Po rejestracji multimedia można w prosty sposób wysłać na serwer, a następnie opublikować na stronie internetowej lub wysłać do znajomych. Co więcej, Procaster posiada wbudowane wsparcie dla najpopularniejszych portali społecznościowych - Twittera i Facebooka. Komunikację z użytkownikami kanału i osobami oglądającymi transmisje na żywo ułatwia dostępny czat.

Program jest łatwy w obsłudze, posiada również czytelny, a przy tym nowoczesny interfejs. Wszystkie opcje są czytelnie podpisane, a poruszanie się po poszczególnych funkcjach znacznie uprzyjemniają rozbudowane skróty klawiaturowe. Na uwagę zasługuje również szeroka konfigurowalność aplikacji. Użytkownik może bez problemu dostosować ustawienia związane z przekazywaniem strumienia do portalu livestream.com oraz aspekty dotyczące:
- obrazu przechwytywanego z kamery internetowej (rozdzielczość, format, liczba klatek na sekundę, bitrate, domyślna jakość wideo, przycinanie),
- dźwięku (bitrate, próbkowanie, tryb stereo lub mono, poziom głośności i opcje miksowania),
- nagrywania obrazu z pulpitu (widoczność i podświetlenie kursora, tło widoczne pod oknami, zapis do pliku na dysku),
- skrótów klawiaturowych,
- przechwytywania wideo z gier (kolor tekstu, ilość nagrywanych klatek i inne).

Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (42 głosów)

Strefa Download programu
Livestream ProcasterLivestream Procaster 20.3.25
Wersja stabilna
20.06 MB | 2014-08-17

Ilość pobrań: 16767 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Livestream Procaster