w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 143
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6374 dni
pl

Minitube 3.4

Minitube to program do oglądania treści wideo z YouTube bez użycia przeglądarki internetowej. Zalety aplikacji to odtwarzanie klipów bez potrzeby instalowania komponentu Adobe Flash Player, przejrzysty i intuicyjny interfejs (także polskojęzyczny), wiele przydatnych funkcji oraz niewielkie zapotrzebowanie na zasoby. Niestety, Minitube to program płatny (cena wynosi 9 euro).

Minitube szybko się instaluje i po uruchomieniu jest od razu gotowy do działania. Docenią to przede wszystkim osoby, które często korzystają z YouTube. Główne okno programu zawiera w centralnym miejscu wyszukiwarkę z obsługą podpowiedzi oraz historię zapytań. Po zatwierdzeniu wpisanego hasła, aplikacja automatycznie wyświetla rezultaty oraz odtwarza pierwszy filmik z listy (a następnie każdy kolejny). Mankamentem wersji demo jest komunikat o używaniu testowym, pojawiający się podczas odtwarzania każdego klipu.

Aplikacja przyda się także osobom, które mają słabsze komputery, a używanie Flash Playera podczas oglądania klipów z YouTube dodatkowo je spowalnia. Do korzystania z Minitube Adobe Flash Player nie jest w ogóle potrzebny. Kolejne zalety programu to możliwość łatwego pobierania materiałów na dysk (jako plik w formacie MP4), odtwarzanie z trybie kompaktowym (na całym obszarze okna) lub pełnoekranowym, przełączanie jakości wideo (360p, 720p, 1080p - oczywiście, jeśli wyższe z nich są dostępne dla danego klipu). Możemy ponadto sterować listą odtwarzania (przesuwać pozycje w górę i dół listy), otworzyć odtwarzane wideo na stronie YouTube czy też skopiować link do klipu w serwisie. Warto wspomnieć, że korzystając z Minitube unikamy reklam pojawiających się coraz częściej podczas oglądania filmików w tym najpopularniejszym serwisie wideo.
Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (8 głosów)

Strefa Download programu
MinitubeMinitube 3.4
Wersja stabilna
33.17 MB | 2020-05-30

Ilość pobrań: 1631 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
Minitube
avatararrow
akos41 | 2015.11.16 20:21
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wersja na Linuksa jest bezpłatna,bez żadnych komunikatów.
Fajny i szybki programik.
Polecam.
Minitube 2.5.1