w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 598
Wszystkich postów: 939012
Wszystkich tematów: 138906

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7813 dni

Mail Password Decryptor 9.0


Mail Password Decryptor jest to program umożliwiający przechwytywanie i odczytywanie zapomnianych lub zgubionych haseł z z wielu popularnych kont e-mail, zapisanych w desktopowych aplikacjach pocztowych. Jest to kolejny program z licznej serii Password Decryptor. Przy pomocy programu odzyskamy hasło do m.in Gmaila, poczty Yahoo, Hotmaila czy Windows Live Maila; aplikacja obsługuje przy tym takie programy, jak MS Outlook, Thunderbird, IncrediMail, GTalk i wiele innych.

Jak reszta programów producenta, Mail Password Decryptor jest banalny w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. By rozpocząć proces odzyskiwania haseł, wystarczy użyć przycisku „Start Recovery”. Cały proces trwa nie dłużej, niż kilka-kilkanaście sekund, podczas których program skanuje wszystkie klienty pocztowe, zainstalowane na komputerze. Po jego zakończeniu generowana jest schludna lista, zawierająca następujące informacje: nazwę aplikacji, z której pochodzą dane, adres poczty email, którego dotyczy cała sprawa, i przede wszystkim samo hasło – początkowo w postaci zakodowanej, która przechodzi do formy zwykłego tekstu po użyciu przycisku „Show Password”.

Co więcej, aplikacja daje również możliwość eksportu listy haseł do postaci raportu HTML. Mail Password Decryptor dysponuje również interfejsem w linii poleceń, przeznaczonym dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników.

Utrata hasła do poczty elektronicznej może być sporym problemem, znacznie utrudniającym zarówno życie zawodowe, jak i prywatne. Użycie programu Mail Password Decryptor to dobry sposób na wyjście z takich tarapatów.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (10 głosów)

Strefa Download programu
Mail Password DecryptorMail Password Decryptor 9.0
Wersja stabilna
5.65 MB | 2019-02-17

Ilość pobrań: 7791 | W tym miesiącu: 69 | W poprzednim miesiącu: 77

Komentarze (0)
Mail Password Decryptor