w
googluj

Heimdal Thor Agent Free 2.5.223


Heimdal Thor Agent Free to program z zakresu bezpieczeństwa, który śledzi ruch sieciowy naszego komputera, aby wychwycić ewentualne przekierowania na nieprawdziwe serwery niektórych usług. Jednocześnie, by uniemożliwić hackerom wykorzystanie luk w naszym systemie wynikających z wersji oprogramowania trzeciego, którą dysponujemy, aplikacja automatycznie aktualizuje najpopularniejsze usługi (np. Apple Qicktime’a czy Adobe Flash Playera). Program jest przy tym bardzo prosty w obsłudze, ponieważ w zasadzie nie wymaga od użytkownika żadnej ingerencji. Po zainstalowaniu automatycznie działa w tle, domyślnie samodzielnie uruchamiając się przy starcie komputera.

Interfejs programu został podzielone na karty, które odpowiadają kolejnym funkcjom. Pierwsza z nich informuje o ogólnym bezpieczeństwie, którym może wykazać się w danej chwili nasz komputer. Jego poziom obliczany jest na postawie typów połączeń, które wykonujemy podczas przeglądania zasobów Sieci i korzystaniu z internetowych usług. Status bezpieczeństwa można ręcznie przeliczyć ponownie, klikając na ikonę w tej samej karcie. Kolejne zakładki programu pozwolą nam między innymi sprawdzić statystyki działania oraz poznać status oprogramowania (otrzymujemy informację o aktualności sterowników niektórych usług).

Niestety, również karty, które dostępne są jedynie w płatnych edycjach programu, są tutaj wyświetlane. Ich kliknięcie skutkuje wyświetleniem reklamy zachęcającej do zakupu pełnej wersji aplikacji. Ustawienia programu pozwolą zdefiniować odstępy czasowe między uaktualnianiem statusu programu oraz ustalić listę wyjątków dla połączeń, jeśli zaufana, naszym zdaniem, aplikacja uznawana jest przez program za szkodliwą i blokowana.

Uwaga!
Instalacja online.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (7 głosów)

Strefa Download programu
Heimdal Thor Agent FreeHeimdal Thor Agent Free 2.5.223
Wersja stabilna
0.78 MB | 2019-11-25

Ilość pobrań: 433 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Heimdal Thor Agent Free
avatararrow
obiłan | 2017.06.07 11:13
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
wersja pro za darmo na pół roku
http://www.comss.info/page.php?al=Heimdal_Pro_6month
Heimdal Free 2.2.151