w
googluj

Exterminate It! 2.20.09.18


Exterminate It! – skaner antywirusowy specjalizujący się w wyszukiwaniu i (w płatnej wersji) usuwaniu robaków, trojanów, rootkitów, ale również innego szkodliwego oprogramowania (malware). Producenci postawili na dobrze rozwiniętą bazę wirusów, która automatycznie aktualizuje się również na podstawie skanowania komputerów innych użytkowników. W praktyce oznacza to, iż jeśli na naszym komputerze znalezione zostanie jakieś nietypowe zagrożenie, w ciągu doby od tego momentu wpis ten najprawdopodobniej pojawi się w bazie aplikacji i będzie dostępny dla jej wszystkich innych użytkowników. To bardzo praktyczne rozwiązanie, którego skuteczność jest w pewnym sensie zasługą kolejnych infekcji komputerów.

Obsługa programu jest bardzo prosta i nie powinna być wyzwaniem również dla osób mniej doświadczonych w podobnych narzędziach. Aby uruchomić skaner, wystarczy wybrać rodzaj tego procesu, a dostępne są trzy główne opcje: skanowanie pamięci, czyli szybki przegląd aktualnie uruchomionych procesów w celu znalezienia szkodliwych wpisów, „inteligentne skanowanie”, które obejmuje pamięć, a dodatkowo najpopularniejsze lokalizacje, w których może znajdować się malware oraz pełne skanowanie, które jest najbardziej czasochłonne, ale przegląda zarówno pamięć, jak i wszystkie pliki na dyskach komputera.

Ostatecznie dostępna jest również czwarta opcja, która pozwala użytkownikowi samodzielnie wybrać obszary przeznaczone do skanowania. W praktyce może to być jeden z częściej używanych trybów, szczególnie w sytuacji, kiedy dysponujemy wieloma partycjami dysków i część z nich chcemy wykluczyć z listy „podejrzanych” lokalizacji, wyraźnie tym samym skracając czas całego procesu.

Uwaga!
Korzystając z tej strony możliwe jest zarejestrowanie własnej kopii programu i uzyskanie kodu licencyjnego Trial. Wówczas program jest w pełni funkcjonalny przez okres jednego tygodnia.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Exterminate It!Exterminate It! 2.20.09.18
Wersja stabilna
21.39 MB | 2018-09-23

Ilość pobrań: 350 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Exterminate It!