w
googluj
pl

HitmanPro.Alert 3.8.13 Build 903


HitmanPro.Alert to program na bieżąco monitorujący działania użytkownika i zapobiegający rozprzestrzenianiu się na komputerze szkodliwego oprogramowania z Internetu. Dodatkowo jego funkcjonalność pozwala zwiększyć nasze bezpieczeństwo choćby podczas transakcji bankowych (poprzez tuszowanie śladów faktycznych kliknięć myszą oraz przechwytywanie ewentualnych programów typu keylogger, zapamiętujących używane przez korzystającego przyciski na klawiaturze). Całość jest prosta w obsłudze i opakowana w atrakcyjny interfejs, dobrze pasujący do obecnych trendów w najnowszych systemach operacyjnych rodziny Windows.

Choć minimalizm interfejsu może być zwodniczy, aplikacja pozwala wykrywać całkiem sporo różnych typów zagrożeń, w tym między innymi ataki na dokumenty i ich szyfrowanie (tzw. Anti-Ransomware), próby przechwycenia klawiatury, myszy i kamery internetowej, czy też bezpośrednie ataki na prywatność użytkownika. Dodatkowo chronieni jesteśmy podczas korzystania z dowolnej z najpopularniejszych przeglądarek (aplikacja na bieżąco analizuje ruch sieciowy i bada odwiedzane przez nas witryny w celu wykrycia ewentualnych niebezpieczeństw). W program wbudowano dodatkowo skaner szkodliwego oprogramowania, aby sprawdzić, czy nasz komputer nie został zainfekowany jeszcze przed instalacją aplikacji (można oczywiście korzystać z niego również później).

Warto dodać, iż w ustawieniach programu nie znajdziemy praktycznie żadnej opcji, prócz możliwości przestawienia widoku interfejsu w tryb zaawansowany. Dopiero w nim zyskujemy dostęp do wszystkich opisanych wyżej możliwości. Domyślny tryb podstawowy polecamy jedynie początkującym osobom, które nie chcą zagłębiać się w zaawansowane tajniki obsługi aplikacji, ale chętnie skorzystają z podstawowych możliwości, jakie daje skaner czy ochrona w czasie rzeczywistym przed atakami.

Uwaga!
• Podczas instalacji programu warto zwrócić uwagę na zaznaczenie opcji pełnej instalacji.
• W naszej bazie znajduje się również HitmanPro – wersja oferująca mniejszą liczbę funkcji w ramach ochrony w czasie rzeczywistym.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania i przeznaczona jest jedynie dla użytkowników domowych.

Wymagania!
Do aktywacji wersji testowej konieczne jest podanie adresu e-mail (bezpośrednio w programie po instalacji).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.3 (12 głosów)

Strefa Download programu
HitmanPro.AlertHitmanPro.Alert 3.8.13 Build 903
Wersja stabilna
4.88 MB | 2021-06-24

Ilość pobrań: 457 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (1)
HitmanPro.Alert
:rotuA | Komentarz został wyminusowany | wyświetl