w
googluj

BGPKiller 0.96


BGPKiller to miniaturowa aplikacja służąca do bieżącego blokowania reklamowych powiadomień, które generowane są przez program zabezpieczeniowy Avira Antivirus. Dzięki temu dużo przyjemniej możemy korzystać z darmowego i cenionego przez wielu programu antywirusowego, jednocześnie pozbywając się jego jedynej (w tym przypadku) wady, jaką jest wyświetlanie reklam. Opisywana aplikacja działa całkowicie automatycznie w tle, zużywając minimum zasobów komputera. Nie będzie więc wyzwaniem nawet dla starszych komputerów, na których uruchomienie samego antywirusa mogło być wyzwaniem (program jest tak niewielki, że naprawdę nie zrobi większej różnicy).

Producenci aplikacji zadbali o wygodę jej obsługi. Niezależnie od tego, czy zostało to podyktowane oszczędnością wymagań, chęcią dostosowania programu do możliwości każdego użytkownika, czy wreszcie, ponieważ w praktyce program nie oferuje żadnych dodatkowych opcji, nie ulega wątpliwości, że z obsługą poradzi sobie w tym przypadku dosłownie każdy. Sprowadza się ona tylko do instalacji – od tej chwili wszystko dzieje się automatycznie i nie mamy na to żadnego wpływu. Aplikacja nie oferuje nawet interfejsu okienkowego, gdzie moglibyśmy skontrolować działanie jakichkolwiek opcji.

Jedynym elementem powiązanym z obsługą jest wyskakujące okienko na pasku zadań (po najechaniu myszą na ikonę aktywnego programu), która informuje użytkownika ile powiadomień (reklam) danego dnia zostało już zablokowanych. Warto dodać, iż program eliminuje również występujący czasem problem (opisany na stronie przez producenta), który powoduje wywłaszczenie procesora przy 100-procentowym obciążeniu przez procesy reklam antywirusa.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
BGPKillerBGPKiller 0.96
Wersja stabilna
0.38 MB | 2015-11-03

Ilość pobrań: 400 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
BGPKiller