w
googluj

GEARS 7.2.120.0


GEARS to program, który skanuje komputer użytkownika w poszukiwaniu szkodliwych aplikacji oraz luk w bezpieczeństwie. Podczas przeprowadzania tej operacji wyliczany jest wynik bezpieczeństwa naszego systemu, jak również znajdowane programy, które przypuszczalnie mogły zostać zainstalowane na komputerze bez świadomości użytkownika. Aplikacja pozwala więc na ich łatwe usunięcie, co może przyczynić się do poprawy ogólnego bezpieczeństwa naszych danych, które narażone będą na mniej „podejrzanych” programów, które bez naszej wiedzy działały w tle w systemie operacyjnym.

Obsługa programu jest bardzo prosta i w pierwszej chwili w zasadzie nie wymaga od użytkownika żadnej ingerencji. Po uruchomieniu, aplikacja automatycznie przechodzi do trybu analizy, skanując komputer w poszukiwaniu zagrożeń oraz analizując poziom oferowanego przez niego bezpieczeństwa. Uzyskany wynik można kliknąć myszą, by wyświetlić szczegółowe informacje o sposobie jego wyliczenia. Na ciekawym wykresie kołowym znajdziemy tu dane o programach, które wpłynęły na taką a nie inną ocenę przez algorytmy aplikacji. GEARS daje tutaj użytkownikowi podgląd również w konkretne numery wersji (pozwala to sprawdzić, które edycje programów, na przykład przeglądarek czy wersji antywirusów, mają korzystny wpływ na ogólny wynik bezpieczeństwa).

Pomiędzy pozostałymi modułami aplikacji, w tym funkcji pomagającej w odinstalowaniu niechcianych programów z komputera, poruszamy się korzystając z menu wyświetlanego po lewej stronie ekranu. Program należy pochwalić za dobrą szybkość działania, choć sam proces skanowania może zająć kilkadziesiąt sekund czy nawet minut.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
GEARSGEARS 7.2.120.0
Wersja stabilna
15.05 MB | 2015-02-09

Ilość pobrań: 404 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
GEARS