w
googluj
pl

Free Youtube Uploader 4.0.66.1027

Free Youtube Uploader to nieskomplikowana i bardzo pożyteczna aplikacja, umożliwiająca przesyłanie plików do serwisu YouTube w ilościach większych niż jeden na raz (w trybie wsadowym) oraz pojedynczo. Program jest produktem samodzielnym, uruchamianym z poziomu systemu; do korzystania z niego nie jest konieczne otwieranie przeglądarki.

Nim rozpoczniemy korzystanie z Free YouTube Uploadera, konieczne będzie skonfigurowanie konta YouTube, z którego chcemy wysyłać filmiki. W tym celu należy podać adres poczty Gmail lub login YouTube powiązany z kontem oraz hasło. Aplikacja potrafi zapamiętywać poszczególne loginy oraz hasła. Jeśli chcemy (lub musimy), program potrafi działać również za pośrednictwem serwera proxy.

Obsługa programu jest banalnie prosta. By przesłać plik do serwisu YouTube, wystarczy przeciągnąć go i upuścić nad głównym obszarem roboczym aplikacji bądź dodać go przyciskiem „Dodaj plik”. Możliwe jest dodanie w ten sposób dowolnej ilości klipów wideo. Przycisk „Wyślij” rozpoczyna proces przesyłania filmów na serwer, którego postęp – dla każdego elementu z osobna – można śledzić na żywo.

Przed użyciem przycisku „Wyślij” możliwe jest jeszcze zmodyfikowanie niektórych parametrów pliku – jego nazwy i opisu – a także ustalenie kategorii, w jakiej ma się on znaleźć, ustawień prywatności, komentarzy i rozprowadzania. Istnieje również opcja wprowadzenia tagów dla filmiku, co ułatwia jego odnalezienie przez widzów. Ustawienia można również zapamiętać w programie, dzięki czemu nie będzie konieczna ich każdorazowa modyfikacja. Na obszarze roboczym wyświetlane są również takie informacje o przesyłanych filmach, jak ich czas trwania, rozdzielczość i liczba klatek na sekundę.

Aplikacja Free YouTube Uploader to narzędzie konieczne dla osób masowo wrzucających pliki na YouTube oraz spore udogodnienie dla użytkowników robiących to sporadycznie.

Spolszczenie!
Polska wersja językowa ustawiana jest automatycznie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (8 głosów)

Strefa Download programu
Free Youtube UploaderFree Youtube Uploader 4.0.66.1027
Wersja stabilna
40.67 MB | 2016-10-27

Ilość pobrań: 462 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (3)
Free Youtube Uploader
avatararrow
~Guffi | 2015.10.14 11:13
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Chyba jesteś ~as~ wywiadu...... i pewnikiem twoja główka nie działa... a nie instalator !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!
Free Youtube Uploader 4.0.30.1013
avatararrow
~DERWISZ | 2015.10.14 07:57
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
... nie działa ?????????? Bo tak ma być !!!!!!!!!!!!!!!!
Free Youtube Uploader 4.0.30.1013
avatararrow
~as | 2015.02.11 18:37
-5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
nie dziala instalator
Free Youtube Uploader 4.0.22.128