w
googluj
pl

Free Screen Capturer 1.0.4.42


Free Screen Capturer to niewielkie narzędzie służące do przechwytywania dźwięku i zawartości pulpitu. Aplikacja umożliwia użytkownikowi tworzenie screencastów i zrzutów w kilku standardowych trybach (pełny ekran, aktualne lub wybrane okno, zaznaczony obszar pulpitu). Dane mogą następnie zostać wydrukowane, wysłane na wskazany adres e-mail, automatycznie skopiowanie do schowka systemowego bądź po prostu zapisane w postaci pliku (formaty: PNG, GIF, JPEG, BMP, TIFF, WMV, AVI). Ważną cechą programu jest obsługa stanowisk roboczych posiadających kilka monitorów.

Free Screen Capturer wyróżnia się przyjaznym i dobrze przemyślanym interfejsem, który z pewnością przypadnie do gustu początkującym odbiorcom. Aplikacja minimalizuje się do zasobnika systemowego, dzięki czemu nie przeszkadza w pracy na komputerze i jest jednocześnie zawsze pod ręką. Prosta programu widoczna jest w oknie konfiguracyjnym - dodatkowe opcje konfiguracyjne nie są zbyt rozbudowane. Użytkownik może ustalić sposób wybierania regionu, wskazać domyślne katalogi zapisu obrazów i animacji czy też wybrać format/jakość plików wideo. Na uwagę zasługuje również wbudowany edytor skrótów klawiaturowych.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Narzędzie może być wykorzystywane zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Podczas pierwszego uruchomienia programu należy dokonać darmowej rejestracji na serwerach producenta. W tym celu wypełniamy krótki formularz oraz odbieramy wiadomość e-mail, w której znajdziemy kod aktywacyjny - należy go wpisać w oknie powitalnym.

Spolszczenie!
Free Screen Capturer posiada polską wersję interfejsu, która jest ustawiana automatycznie na podstawie preferencji językowych systemu operacyjnego. Spolszczenie można również zastosować z poziomu okna konfiguracyjnego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.6 (5 głosów)

Strefa Download programu
Free Screen CapturerFree Screen Capturer 1.0.4.42
Wersja stabilna
12.65 MB | 2013-01-21

Ilość pobrań: 818 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (2)
Free Screen Capturer
avatararrow
~:( | 2015.11.10 11:27
-3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
nie można tego odinstalować :( nawet revo tego nie rusza...
Free Screen Capturer 1.0.4.42
avatararrow
~DawidSuek Uberstriker | 2013.09.07 13:53
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Słaby program :(
Free Screen Capturer 1.0.4.42