w
googluj

Any Video Recorder 1.0.4

Any Video Recorder - niewielkie narzędzie do nagrywania sekwencji wideo. Program sprawdzi się przede wszystkim w rejestrowaniu operacji wykonywanych na pulpicie komputera oraz w zapisywaniu nagrań z popularnych usług streamingowych, takich jak: YouTube, Netflix, iTunes, Blockbuster, Hollywood Video, Hulu, Metacafe, Dailymotion. Jak deklaruje producent, w pełni wspieranych jest ponad 200 popularnych rozwiązań tego typu. Aplikacja pozwala również na: przechwytywanie dźwięku z podłączonych do komputera źródeł, nagrywanie obrazu z gier komputerowych i wideokonferencji oraz zgrywanie materiałów z płyt CD/DVD/Blu-ray.

Program charakteryzuje się bardzo prostą obsługą. Liczba dostępnych funkcji konfiguracyjnych została ograniczona do niezbędnego minimum, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z dostosowaniem działania aplikacji do własnych potrzeb. Po uruchomieniu narzędzia należy wpisać preferowaną nazwę wynikowego pliku wideo oraz wskazać folder tymczasowy i katalog zapisu danych. Z kolei po przejściu na kartę "Video Settings", możemy zmienić liczbę rejestrowanych klatek na sekundę (FPS) oraz bitrate filmu. Nagrywanie rozpoczynamy poprzez naciśnięcie na przycisk "Record Now" oraz wskazanie obszaru, z którego ma być przechwycony obraz. Co ciekawe, aplikacja została wyposażona w wygodne skróty klawiaturowe oraz mechanizm automatycznego wykrywania uruchomionych odtwarzaczy wideo. Pliki są zapisywane do formatu MP4.

Any Video Recorder jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja posiada bardzo dobry plik pomocy, który został dołączony do paczki instalacyjnej.

Uwaga!
Podczas procesu instalacyjnego należy zaakceptować skopiowanie na dysk wirtualnego sterownika AnvSoft Virtual Sound Driver.

Ograniczenia!
Program nie współpracuje poprawnie z interfejsem Aero - system Windows jest przełączany na jego podstawową wersję (Aero Basic).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Any Video RecorderAny Video Recorder 1.0.4
Wersja stabilna
7.25 MB | 2014-05-23

Ilość pobrań: 5517 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 37

Komentarze (4)
Any Video Recorder
avatararrow
~kolo | 2017.07.19 12:00
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wiele darmowych programików działa świetnie, ale ten do nich absolutnie nie należy. Stanowczo odradzam, żeby się nie denerwować.
Any Video Recorder 1.0.4
avatararrow
~Lis | 2017.02.10 22:02
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Prawda, program czasem sam zmienia ustawienia dzwieku tak, ze ten calkowicie zanika, ale wystarczy wlaczyc wyszukiwanie problemow z odtwarzaniem dzwieku i zaznaczyc swoje glosniki sposrod kilku dostepnych opcji. Dzwiek magicznie wraca ;P
Any Video Recorder 1.0.4
avatararrow
~tedi | 2015.02.03 19:05
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Te same problemy. Zanik głosu. Program niestety niedopracowany.
Any Video Recorder 1.0.4
avatararrow
~Katarzyna | 2013.11.01 07:56
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program wspaniały w swej prostocie, intuicyjny :) Ale niestety kilka razy po zakończeniu nagrywania zanikał głos w komputerze na amen, głośnik pokazuje, że głoś jest, ale nic nie słychać, u kolegi z Win 8 też były problemy, ale po poruszeniu skalą ( nad głośniczkiem) głos wrócił, u mnie na Win 7 musiałam program odinstalować. Ponadto wczoraj po nagraniu 3 godzinnym nie zapisał pliku tylko się zawiesił i szlag trafił istotny dla mnie materiał, który miał się nagrać :((( Pomóżcie kochani informatycy !
Any Video Recorder 1.0.2