w
googluj

Study Aide 1.1.2


ico
Study Aide to aplikacja mobilna zawierająca zestawy ścieżek muzycznych i dźwięków natury, dzięki którym mamy się łatwiej skupić na nauce czy pracy. Program wydano dla urządzeń z systemem operacyjnym Android, a przed jego ewentualnym pobraniem należy pamiętać, że sporo waży, bo prawie 90 MB. Czy jednak pobranie/instalacja warta jest zachodu? Jeżeli lubicie tego typu aplikacje, to raczej tak.

Aplikacja dostępna jest w wersji darmowej i płatnej. Wersja darmowa oferuje w sumie 7 utworów muzycznych, zaś 13 jest zablokowanych. Udostępniane kompozycje mają czasem melancholijny, czasem radosny charakter; tempo prawie zawsze powolne; strukturę zawsze bardzo prostą, bo składają się wyłącznie z 2 rodzajów dźwięków: pianina oraz pada, przy czym melodia grana na pianinie jest pierwszoplanowa. Zdecydowanie najbardziej przypadł nam go gustu utwór "Sense Of Accomplishment". Pewnie dlatego, że jest najbardziej żwawy i optymistyczny ze wszystkich. Melodia odzwierciedla tytuł w sposób perfekcyjny i dlatego polecamy przesłuchać tę kompozycję po dobrze przepracowanym dniu, aby zadowolenie sięgnęło zenitu. Nasza druga ulubiona melodia to "Purpose", a trzecia to "Concentration Music". Dostępna jest opcja słuchania wszystkich utworów po kolei, a nie tylko wybieranych.

Jeśli zaś chodzi o odgłosy natury, to wersja darmowa udostępnia te same proporcje, czyli mamy 7 dźwięków; 13 należy do wersji płatnej. Z tych 7 dźwięków aż 4 związane są z deszczem, 1 to odgłos silnego strumienia wody, 2 natomiast są bardzo nietypowe i spotykamy się z nimi po raz pierwszy: to odgłos pisania na klawiaturze komputerowej oraz odgłos pisania (szkicowania?) ołówkiem. Tu z kolei najbardziej przypadły nam do gustu, choć się tego nie spodziewaliśmy, właśnie te ostatnie, właściwie nie związane z samą naturą jako taką, ale z działalnością człowieka. Tak czy inaczej, na słuchawkach i w połączeniu z "Sense Of Accomplishment" - brzmią wspaniale.

Program, ponownie: mówimy o wersji darmowej, oddaje do naszej dyspozycji możliwość zmiany/utworzenia 3 playlist. Playlista może się składać z melodii oraz maksymalnie 3 odgłosów naturalnych. Istnieje funkcja ustawienia głośności dla każdego z odtwarzanych elementów z osobna. Do tego można ustawić czas odtwarzania - do wyboru są opcje: pętla nieskończona, dowolny czas zdefiniowany przez użytkownika, a także warianty predefiniowane, m.in. 5, 10, 15, 20, 25, 30 minut, 1, 2, 3 godziny. Fajną opcją jest to, że wyłącznik czasowy może również zamknąć interfejs programu. Z kolei w ramach tła ekranu odtwarzania ustawić można tapetę (spośród 8 do wyboru).

Uwaga!
Rozmiar aplikacji to niecałe 90 MB

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja Premium usuwa reklamy oraz umożliwia tworzenie dowolnej liczby playlist, a także odblokowuje wszystkie melodie oraz dźwięki natury. Jej koszt wynosi 12,99 zł.

Wymagania!
Android 4.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Study AideStudy Aide dla Android
2018-06-22

Ilość pobrań: 0 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Study Aide