w
googluj
pl

QuitNow! 5.89.0


ico
QuitNow! jest aplikacją mobilną mającą nas zmotywować do ostatecznego porzucenia nałogu palenia papierosów. Dostępna jest m.in. na urządzenia z Androidem (wersja teraz opisywana) oraz iOS. W wersji darmowej pozwala śledzić progres od ostatniego papierosa, zaś wersja płatna dodaje do tego funkcję czatu, na którym porozmawiamy z innymi użytkownikami programu z Polski - przy czym samo pisanie jest opcją płatną i poprzedzone musi być rejestracją profilu (przez adres e-mail bądź Facebooka), natomiast przeglądanie tego, co piszą inni, jest bezpłatne.

Na przywitanie program zada nam kilka pytań związanych z naszym nałogiem: "ile papierosów dziennie paliłeś w przeszłości?", "ile papierosów zawierała zwykle paczka?", "ile zwykle kosztuje paczka papierosów?", "kiedy rzuciłeś palenie?" (w tym wypadku domyślnie proponowana jest data i czas aktualny). Na podstawie tych informacji zbudowane zostaną statystyki naszego niepalenia. Będziemy na bieżąco znać liczbę dni od ostatniego papierosa, czyli od momentu rzucenia nałogu; prawdopodobną liczbę papierosów od tego czasu niewypalonych i wynikających z tego wymiernych korzyści w postaci tak zaoszczędzenia konkretnej sumy pieniędzy, jak też i czasu. Widok, że zaoszczędziliśmy już np. 150 zł, może nam dać dodatkowego kopa motywacyjnego. Wgląd w takie statystyki można mieć nie tylko z poziomu zwykłego interfejsu, lecz także z poziomu pulpitu, jako że aplikacja daje użytkownikowi widżet.

Nasz progres, np. 10 niezapalonych papierosów czy 5 dni bez palenia, zostanie do tego nagrodzony wirtualnymi osiągnięciami, których w sumie do odblokowania jest 15. Dowiemy się także, na podstawie danych Światowej Organizacji Zdrowia, jak nasz progres wpłynął pozytywnie na nasz organizm - m.in. w jakim stopniu zmniejszyliśmy ryzyko chorób serca lub raka płuc. No i jest jeszcze ten czat. Najważniejsze: panuje w nim ruch! Można pogadać z innymi Polakami.

Program, jak na narzędzia przeznaczone do walki z nałogiem, jest bardzo popularny. Tylko w wersji dla Androida zna go przeszło milion użytkowników. Oto jego oceny wyrażone w Google Play przez Polaków: "Przyjemnie widzieć, ile dni minęło, odkąd człowiek zmądrzał i ile dzięki temu zyskał. To właśnie motywuje, bo gdy widzi się, ile się już zaoszczędziło, to szkoda to stracić jakimś 'jednym machem'", "Motywuje do rzucenia palenia i pomaga przetrwać ciężkie chwile. Polecam", a nawet kategoryczne: "Rzuciłem dzięki tej aplikacji"!

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja Pro kosztuje 17,95 zł i usuwa reklamy, a do tego daje przede wszystkim funkcję czatu. Korzystanie z czatu wymagać będzie założenia konta poprzez adres e-mail albo dane z Facebooka.

Wymagania!
Zależne od urządzenia

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
QuitNow!QuitNow! dla Android
2018-10-01

Ilość pobrań: 21 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
QuitNow!