w
googluj

Spartacus Workout 2.0.0


ico
Spartacus Workout to aplikacja mobilna przeznaczona do obsługi tytułowego treningu Spartakusa - serii 10 ćwiczeń wymagających posiadania hantli, sztangielek bądź innych ciężarków, ale które można wykonywać choćby w domu. Jak napisano w MensHealth.pl: "W efekcie dostajesz do ręki piekielnie efektywny trening, który pozwoli Ci spalić tłuszcz, wypracować szeroką klatkę, powiększyć ramiona i odsłonić sześciopak. Zbudujesz smukłą, atletycznie wyglądającą sylwetkę i będziesz w najlepszej formie w swoim życiu". Omawiana teraz aplikacja dostępna jest dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Jest prosta i dobrze wykonana, choć ma pewne niedoskonałości, ale powiemy o nich na końcu.

Trening Spartakusa:
• składa się z 10 ćwiczeń - po uruchomieniu aplikacji otrzymujemy spis wszystkich z obrazkami oraz opisami w języku angielskim. Domyślnie są też zaznaczone, więc jeżeli zależy nam na pełnym treningu, możemy go uruchomić jednym tapnięciem. W razie czego, stuknięciami odznaczymy te ćwiczenia, które nam nie odpowiadają, ale też spersonalizujemy pozostałe aspekty treningu:
• każde ćwiczenie trwa 60 sekund - alternatywne opcje udostępniane przez aplikację: 30, 40 sekund,
• po ćwiczeniu następuje 15-sekundowa przerwa - inne opcje: 20, 30 sekund,
• na koniec całej serii odpoczywa się 2 minuty - innych możliwości aplikacja jednak nie daje,
• całą powyższą serię powtarza się 3 razy - inne opcje: 1, 2,
• zaś cały trening należy przeprowadzać 3 razy w tygodniu.

Treningowi towarzyszą instrukcję głosowe. Trochę jednak szkoda, że mamy do czynienia ze znudzonym, apatycznym głosem kobiecym, a nie motywującym i wrzeszczącym męskim. Dobrze, że głos można wyłączyć. I tak nie jest zbyt przydatny, bo nie wypowiada nazw kolejnych ćwiczeń, a tylko "workout started" i "rest". Dalej: wykonywanie ćwiczeń można wstrzymać, ale należy uważać, bo przycisk BACK oznacza anulowanie treningu i powrót do ekranu startowego. Wreszcie: gdy jesteśmy online, na zakończenie całej serii zobaczymy pełnoekranową reklamę; szkoda, że nie da się usunąć reklam za opłatą. Tak czy siak, sądzimy, że program jest udany i do tego treningu go polecamy.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy (w tym pełnoekranowe), gdy jesteśmy połączeni z internetem

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Spartacus WorkoutSpartacus Workout dla Android
2018-06-22

Ilość pobrań: 129 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Spartacus Workout