w
googluj
pl

SaveMyTime 2.8.2


ico
SaveMyTime to innowacyjna i świetnie wykonana polska aplikacja mobilna, która pomoże nam odpowiedzieć na pytanie, jak właściwie spędzamy czas - czyli nasze życie. Wydano ją dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Na tle innych podobnych narzędzi do śledzenia czasu aktywności wyróżnia się tym, że rejestrowanie czynności przeprowadza się natychmiast po odblokowaniu telefonu.

Działa to zatem tak: załóżmy, że położyliśmy się spać, a potem włączyliśmy smartfona po przebudzeniu się. Omawiana aplikacja od razu zapyta nas wtedy (na tle naszej systemowej tapety i pokazując aktualną datę i czas), co robiliśmy od ostatniego wyłączenia ekranu i ile godzin oraz minut temu to było. Jednocześnie program wyświetli listę skonfigurowanych czynności i wystarczy wobec tego zaledwie jedno tapnięcie, aby skutecznie dodać wpis o tym, że np. przez ostatnie 7 godzin i 2 minuty spaliśmy. (Możliwe jest pominięcie wpisu). Po tym tapnięciu wylądujemy na pulpicie, jak gdyby nigdy nic, i będziemy mogli korzystać z urządzenia zupełnie normalnie; jak zwykle. Tak więc aplikacja jest również przemyślana, wygodna i nieinwazyjna.

Aby korzystać z tego programu, trzeba się najpierw zarejestrować i można to zrobić poprzez Google+, Facebooka bądź adres e-mail. W zamian nasz profil będzie mógł być synchronizowany między różnymi urządzeniami czy przeniesiony do nowego urządzenia, gdy stare się np. zepsuje. Następnie odpowiemy na pytanie związane z częstotliwością śledzenia czasu: jak często aplikacja ma nas pytać o czynności podczas odblokowywania telefonu. Domyślne ustawienie to co 8 minut, zaś dostępny zakres to 0-30 minut. Jeżeli ustawimy, dajmy na to, 20 minut, to odblokowanie po 19 minutach nie wyświetli pytania. Kolejny krok polega na utworzeniu listy czy też menu czynności, które zwykle wykonujemy. Domyślne to: nauka, filmy, transport, sen, inne. Przy dodawaniu nowej czynności do menu określimy: nazwę, kolor (spośród 15), ikonę (spośród 28) oraz typ (zawodowe, osobiste, inne).

Zwykły interfejs aplikacji to statystyki oraz historia zapisanych aktywności. Ekran główny wyświetla 1) wykres kołowy oraz sumy czasów poświęconych na czynności oraz 2) relacje pomiędzy typami czynności (czyli wspomnianymi przed chwilą: zawodowymi, osobistymi oraz innymi) w kontekście dnia bieżącego. Po otworzeniu szuflady nawigacyjnej przejrzymy dane z wczoraj, ostatnich 7 dni, 30 dni oraz 12 miesięcy. Istnieje opcja edycji listy czynności oraz edycji przeszłych wpisów, przy czym - i to jedyna większa wada programu - nie można zmienić czasów aktywności, a jedynie ich treść (czyli np. zmienić jedzenie na odpoczynek).

Ograniczenia!
Założenie konta przez adres e-mail, Google+ albo Facebooka jest wymagane

Wymagania!
Android 4.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
SaveMyTimeSaveMyTime dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 3 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
SaveMyTime