w
googluj

White Noise Baby Sleep Sounds 1.35


ico
White Noise Baby Sleep Sounds to wysoko oceniana i ekstremalnie prosta oraz łatwa w użyciu aplikacja mobilna będąca odtwarzaczem przeróżnych dźwięków, dzięki którym nasze małe dziecko szybciej uśnie. Dostępna jest dla systemu Android. Posłuchajmy tylko, co na jej temat mówią polscy użytkownicy w Google Play: "Dzięki tej apce młody ucisza się w sekundę i jest w stanie zasnąć... super!", "Apka uratowała naszą pociechę przed głośnym płaczem już kilka razy, a ostatnio przy niej spacerujemy i śpimy", "Zdecydowanie polecam. Gdy już wszystko zawiedzie, uruchamiamy tę aplikację", "Najlepsza i niezastąpiona w trudnych sytuacjach", "Sprawdza się bardzo dobrze. Mały usypia błyskawicznie", "Spokojniejszy dzidziuś w domu i na spacerach", "Mój miesięczny syn często zasypia dzięki tej aplikacji. To niesamowite!". Takich opinii moglibyśmy przytoczyć drugie i trzecie tyle.

Ten program to tylko i wyłącznie jeden ekran, a w nim:
• 20 motywów dźwiękowych - to kolejno: 4 wersje pozytywki (kołysanki), biały szum (niczym brak sygnału telewizyjnego z lat 90.), 2 wersje odkurzacza, suszarka do włosów, pralka, 2 wersje usypiających dźwięków matki (coś w stylu "ci ci ciii" oraz "szy szy szy szyyy"), bicie serca, morze, deszcz, strumień, wodospad, wiatrak, prysznic, samochód, pociąg. Wybrany motyw aktywujemy czy przełączymy jednym tapnięciem, ale do właściwego odtwarzania potrzebne będzie jeszcze naciśnięcie klasycznego przycisku startu,
• kontrolki odtwarzania - ustawimy głośność w zakresie 0-15, czas do automatycznego wyciszenia (odtwarzanie może być jednak nieskończone) oraz włączymy/zatrzymamy odtwarzanie.

Wystarczy więc położyć urządzenie w zasięgu słuchu naszego dziecka, wybrać dźwięk, ustawić czas do wyciszenia - i start. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby z aplikacji korzystali także dorośli. Warto przetestować działanie tych dźwięków, gdy również i my mamy problemy z zaśnięciem, choć akurat w tym konkretnym wypadku niekoniecznie ze słuchawkami na uszach, bo jakość dźwięku nie jest wysoka.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
White Noise Baby Sleep SoundsWhite Noise Baby Sleep... dla Android
2018-09-19

Ilość pobrań: 26 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
White Noise Baby Sleep Sounds