w
googluj

Goalify 3.2.2


ico
Goalify to aplikacja mobilna mająca nam pomóc w wyrobieniu nowych nawyków. Dostępna jest na urządzenia z Androidem (wersja omawiana) oraz iOS. Wyróżnia się tym, że choć użytkownik ma możliwość zdefiniowania własnych celów różnego typu, to również sama zawiera przeszło 50 propozycji, co może stanowić źródło inspiracji czy punkt wyjścia (aczkolwiek niektóre są głupie). Do tego program oferuje funkcję coachingu w formie prostej i zaawansowanej. Prosta jest darmowa i polega na otrzymywaniu porad motywacyjnych ze strony aplikacji, a zaawansowana jest płatna (droga) i przeznaczona m.in. dla coachów, którzy chcieliby prowadzić swoich klientów (łączyć się z nimi i wspierać ich). Aplikacja umożliwia tworzenie celów grupowych i śledzenie stopnia ich osiągania wśród znajomych.

Po pierwszym uruchomieniu podamy swoje imię oraz przystąpimy do utworzenia listy celów. (Nie tworzy się konta w tradycyjnej sensie, chyba że postanowimy przejść na wersję płatną). Są 3 kategorie celów: predefiniowane, własne oraz tzw. wyzwania promowane (również są predefiniowane, ale w przeciwieństwie do zwykłych, te są grupowe). Predefiniowane podzielone są na: sporty (to w sumie 32 nawyki), produktywność (9), zdrowie i żywność (11), styl życia (11), rutyna (8), edukacja (11), kreatywność (10), porządki domowe (14). Przykładowo, po wybraniu kategorii zdrowia i żywności znajdziemy mądry cel wczesnego wstawania; po jego wybraniu otrzymamy 2 rodzaje praktykowania w swoim życiu: codziennie albo określoną liczbę (domyślnie 5 razy) w tygodniu.

Mimo wszystko ciekawiej przedstawia się opcja samodzielnego ustalenia celów. Są 4 możliwe typy. Pierwszy jest elastyczny i polegać może na liczbie wykonań w tygodniu, kilometrach pokonanych każdego dnia czy czasie poświęconym w kolejne soboty. Drugi typ do zadania powtarzalne, np. każdego tygodnia, każdego dnia czy w wybrane dni tygodnia. Trzeci typ przeznaczony jest na walkę z uzależnieniami czy nawykami, które uprzykrzają nam życie, i polega na opisywaniu kolejnych dni jako sukces/porażka; podobnie jak zadania, typ ten może być oznaczany każdego tygodnia, każdego dnia lub tylko w wybrane dni. Czwarty i ostatni typ (ale już niedostępny w wersji darmowej) to niejako rozszerzona wersja poprzedniego; polega na określeniu górnych limitów swoich zachowań (np. maksymalnie 5 papierosów).

Nie opisaliśmy wszystkich właściwości tej aplikacji, a ma ona jeszcze parę zalet. Ogólnie rzecz biorąc, jest dość rozbudowana i dopracowana. Tak czy inaczej, skierowana jest jednak przede wszystkim do osób, które skłonne są płacić za dodatkowe funkcje. Wersja darmowa pozwala bowiem na utworzenie zaledwie 3 celów, a to bardzo, bardzo mało. Wersja darmowa to zatem, w rzeczywistości, raczej tylko wersja demonstracyjna.

Ograniczenia!
Pełna funkcjonalność wymaga trybu online. Wersja darmowa ma kilka ograniczeń (umożliwia np. śledzenie wykonania co najwyżej 3 celów). Są 2 wersje płatne: Unlimited Edition oraz Coaching Edition. Obie bazują na subskrypcji. Pierwsza kosztuje 16,99 zł na 3 miesiące lub 41,27 zł na 12 miesięcy. Druga kosztuje 177,30 zł na 3 miesiące lub 443,38 zł na 12 miesięcy. Przed zakupem trzeba założyć konto poprzez adres e-mail albo dane z Facebooka.

Wymagania!
Android 4.4 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (1 głosów)

Strefa Download programu
GoalifyGoalify dla Android
2018-11-21

Ilość pobrań: 1 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Goalify