w
googluj

Workout 4.010


ico
Workout to aplikacja mobilna zawierająca bazę ćwiczeń i rutyny treningowe uwzględniające klasyczne wyposażenie siłowni - np. sztangielki, choć do wykonywania niektórych ćwiczeń nie jest potrzebny żaden sprzęt. Program dostępny jest dla urządzeń z Androidem (wersja omawiana) oraz iOS, a jego największą zaletą jest nowoczesne wykonanie. Ćwiczenia podzielono na 16 partii ciała, a ich wykonywanie przedstawiono na zdjęciach i filmach wysokiej jakości. Nauka jest łatwa, a wybrane ćwiczenia błyskawicznie dodamy do ulubionych.

Jest to prosty program. Interfejs to 5 zakładek:
• Exercises - ekran startowy daje możliwość przeglądu ćwiczeń wedle części ciała (np. brzuch, klatka piersiowa, plecy, biceps, triceps, przedramię), a także przeszukania bazy wedle słowa kluczowego (np. typu sprzętu) oraz przejścia do ćwiczeń oznaczonych już przez nas wcześniej jako ulubionych. Po wybraniu danej kategorii zobaczymy spis konkretnych ćwiczeń oraz ich przykładowe zdjęcia. Na tym samym etapie istnieje już opcja dodania tapnięciami wybranych ćwiczeń do zbioru ulubionych. Po przejściu do ekranu szczegółów danego ćwiczenia zobaczymy przede wszystkim sposób jego wykonywania na bazie kilku szybko animowanych zdjęć. Jeśli nam to jednak nie wystarczy, jednym tapnięciem przejdziemy do uruchomienia filmiku prezentującego ćwiczenie we wbudowanym odtwarzaczu (musimy być wtedy online). Trzecia i ostatnia sekcja daje sposobność poznania opisu słownego (przygotowania, egzekucji). Warto podkreślić obecność w aplikacji licznych sugestii dotyczących wariantów ćwiczenia,
• Workouts - to baza gotowych rutyn treningowych dla początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych. Mniejszość jest dostępna, większość zablokowana (wybranie tych drugich wymaga też trybu online). Co tu być może najważniejsze, istnieje opcja utworzenia własnego treningu. W związku z tym wybierzemy ćwiczenia, określimy liczby powtórzeń, powiązane dni tygodnia itp.,
• Progress - to historia, dziennik naszych treningów,
• Apps - to tylko reklamy innych aplikacji tego samego producenta (i trzeba być online, aby je zobaczyć),
• More - tu mamy m.in. ustawienia globalne, przy czym jest ich tylko parę i nie są istotne; można też sprecyzować swój profil (ale to tutaj również nie jest istotne).

Ograniczenia!
Część funkcjonalności wymaga trybu online (np. do wyświetlania filmików pokazujących wykonywanie ćwiczeń). Część rutyn jest zablokowana i płatna od 5,02 zł wzwyż.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
WorkoutWorkout dla Android
2018-11-27

Ilość pobrań: 0 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Workout