w
googluj
pl

GymRun Varie selon les appareils.


ico
GymRun to wspaniały dziennik dla treningów przeprowadzanych (choć niekoniecznie tylko) na siłowni, a wydany dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android (wersja dla iOS w przygotowaniu). Skutecznie zastąpi nam tradycyjną metodę archiwizowania tego typu informacji, a polegającą na papierze. Program jest prosty, przejrzysty, łatwy w obsłudze, pięknie wykonany (Material Design) i bogaty w funkcje, przy czym statystyki (w tym wykresy) i kopie zapasowe (lokalnie, Dysk Google, Dropbox) wymagać będą wniesienia opłaty.

Aplikacja zawiera pokaźną liczbę ćwiczeń na każdą partię ciała (mięsień czworoboczny, barki, klatka piersiowa, triceps, biceps, przedramię, brzuch, plecy, dolna część pleców, pośladki, uda przód/tył, łydki) - w tym ich ilustracje (proste szkice). Jeżeli nie znajdziemy ulubionych ćwiczeń, można je samemu dodać do bazy. Użytkownik może także utworzyć własne plany treningowe i precyzyjnie określić dla nich liczby serii, powtórzeń, wagi obciążeń i czas przerw pomiędzy kolejnymi ćwiczeniami. Po pierwszym uruchomieniu wybiera się tylko stosowany układ jednostek; ustawione są już "polskie" kilogramy itp., więc wystarczy je tylko zatwierdzić i już można przejść do działania.

Interfejs startowy wyświetla aktywny plan (zbiór) treningów (rutyn). Domyślnie dostępnych jest 5 - "Zestaw startowy", "Six Pack", "Silne ramiona", "Lato fit", "Trening w domu". Można z nich od razu skorzystać, czyli przejść do wykonywania należących do nich ćwiczeń, lecz można także dostosować je do własnych upodobań, całkowicie usunąć lub też utworzyć własne. Nowy plan tworzy się poprzez podanie nazwy oraz skomponowanie poszczególnych rutyn. Rutyna będzie mieć swoją unikalną nazwę i kolor (spośród 9 do wyboru) oraz powiązana będzie z konkretnym (jednym) dniem tygodnia (ale możliwe jest nadanie innej, dowolnej etykiety w ramach "dnia"). Wybierzemy ćwiczenia z atlasu i ustalimy ich kolejność. Wszystko to bardzo łatwo zrobić.

Wybrane pozostałe zalety: 1) do ćwiczenia można dodać notatkę; 2) istnieje możliwość przejścia do filmu prezentującego ćwiczenie w przeglądarce internetowej; 3) jest dużo opcji ustawienia odliczania czasu w ramach treningu, a na wyposażeniu jest także stoper; 4) łatwo edytować i poprawić dowolny przeszły wpis; 5) kreator nowego ćwiczenia umożliwia dodanie jego ilustracji w formie zdjęcia wykonanego od ręki, obrazu pobranego z galerii bądź szkicu (spośród aż 500); 6) jest możliwość wprowadzania pomiarów ciała - m.in. wagi, tłuszczu, wody, mięśni; pierś, biceps, udo, talia - oraz śledzenia ich.

Ograniczenia!
Wersja pełna to m.in. brak reklam oraz dostęp do statystyk i funkcji tworzenia kopii zapasowych danych. Kosztuje zaś 11,99 zł.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
GymRunGymRun dla Android
2018-02-27

Ilość pobrań: 82 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
GymRun